Tatiana Dyková si zažila domácí násilí: Myslela jsem si, že je to rána z lásky

 Celebrity 
31. března 2023 17:23 / Pavla Krejčí
  0
📷
1 fotografie v galerii
Tatiana Dyková má za sebou krutou zkušenost NextFoto
Ačkoliv Tatiana Dyková dnes září po boku mladšího Vojty Dyka, i ona má za sebou traumatické zkušenosti. V jednom ze vztahů totiž zažila domácí násilí a stejně jako jiné ženy si myslela, že facky nejsou bezdůvodné a vlastně pocházely z lásky.

Tatiana Dyková za každé situace působí jako sebevědomá žena, kterou jen tak něco nerozhází. Za úsměvy a pózou emancipované ženy se však skrývá krutá minulost, která na její duši zanechala šrámy. Herečka si totiž prošla týráním ze strany svého bývalého partnera.

Než se však odhodlala z toxického vztahu utéct, trvalo to dlouho. Stejně jako jiné ženy si myslela, že chyba je částečně na její straně a byť ji partner ubližuje, vlastně ji miluje. Nakonec však dospěla k vědomí, že takový vztah není v pořádku a utekla.

„Prostě jsem si myslela, že je to ta správná láska. A víte, jak se říká o těch bitých a týraných ženách: Jak to mohla nechat dojít tak daleko, proč hned nevzala roha? Jenže ono je to strašně těžký – i já jsem si samozřejmě myslela, že je to rána z lásky, že je tak zoufalej nebo jsem ho tak moc vytočila, chudáka malýho, až mi ji musel vyšít. Takhle si to holky omlouvají a já taky,“ řekla před časem časopisu Instinkt.

Vypořádat se se situací přirozeně nebylo lehké a Táňa tak hledala způsoby, jak na všechno zapomenout - a smířit se s minulostí. Chvíli uvažovala, že si domůže léky, tuto možnost nakonec zavrhla. Rozhodla se jít lepší cestou a postoupila různé alternativní metody léčby.

„Chodila jsem k terapeutům, prošla jsem i alternativními metodami, byla jsem týden ve tmě, vyzkoušela jsem Wim Hofovu metodu, zkrátka dělala jsem všechno pro to, abych se potkala sama se sebou. Povedlo se a myslím, že mě to obrovsky zocelilo,“ dodala. Jak podotýká Expres, neměla dobrý vztah ani s dalším mužem svého života, jejím otcem Petrem Vilhelmem, který rodinu opustil.

Nakonec se jí podařilo úspěšně najít životní balanc a nyní je přesně tou odvážnou a zdravě sebevědomou ženou, za kterou ji všichni mají. Uvědomit si, že v ní spočívá velká síla a může si se svým životem dělat, co chce, pro ni bylo to nejzásadnější.

Po boku Vojty Dyka však našla životní jistotu a lásku, aspekty, které jí předtím chyběly. Rovněž ji naplňuje role matky tří synů, Františka (17), Cyrila (14) a Aloise (9), které vychovává tak, aby byli silní, ale zároveň soucitní a empatičtí.

Autorský článek, další zdroje: Expres, časopis Instinkt

Témata: Tatiana Dyková
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Synové Britney Spears nechtějí svoji matku ani vidět. Dokonce se chtějí vystěhovat ze země

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a...