Co je Monika Marešová za matku? Nemá ponětí, jaké známky má její syn!

 Celebrity 
07. února 2014 05:38 / Jitka Jahodová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Monika Marešová Foto: Europark
Monika Marešová, která je stále ještě manželkou moderátora Leoše, nedávno přiznala, že má partnera, o němž bohužel zarytě mlčí. Zato prozradila, že o známkách svého syna Jakuba nemá ani páru. To jí nový nápadník tolik zaměstnává, že si na vlastní dítě neudělá chvilku času?

„Chodí do anglické školy, takže místo vysvědčení dostává tzv. reporty, na kterých nejsou známky, ale podrobné hodnocení výsledků dítěte,” vysvětluje Monika na slavnostním otevření ledové plochy v Europarku Štěrboholy, kvůli němuž dokonce sobě i klukům koupila nové brusle, přestože sama na nich nestála už dvacet čtyři let. Pro Kubu, jenž je druhák, to byl vlastně dárek za pololetní vysvědčení. Nikoli ovšem za známky, ale za to anglické hodnocení.

Na zimní sporty Monika nezanevřela, přestože nedávno podstoupila operaci kolene a ještě na konci roku se sotva belhala. „Byla to již třetí operace za sebou. Před třemi lety jsem blbě spadla na lyžích, a i když mi dělali plastiku vazů, tvořily se mi tam nějaké výrůstky, kvůli nim se mi chodilo špatně,” popisuje Marešová. Pan doktor jí tehdy strašil, že pokud nepůjde na operaci, bude mrzák s umělým kloubem a zborcenou páteří i klenbou, tudíž ho raději poslechla.

Teď se jí chodí výborně a dokonce mohla vzít děti na kluziště v obchodním domě ve Šterboholech a zabruslit si s nimi.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Hubnutí po čtyřicítce. Dejte si pozor na nízký příjem kalorií a další chyby, kvůli kterým ženy často...

Dům a zahrada

Řeč štěňat má svá specifika. Naučte se svému mazlíčkovi porozumět

Zavřít reklamu