Arnold Schwarzenegger srazil v Los Angeles autem cyklistku. Ta skončila v nemocnici

 Celebrity 
07. února 2023 17:27 / Mirka Malá
  0
📷
2 fotografie v galerii
Schwarzenegger údajně za nehodu nemohl Depositphotos
Terminátor Arnold Schwarzenegger v neděli ráno v Los Angeles srazil autem cyklistku, která se svými zraněními skončila v nemocnici. Pětasedmdesátiletý herec a bývalý kalifornský guvernér sám řídil vlastní vůz.

Zdá se ale, že Schwarzenegger, který nedávno tradičně navštívil svoje rodné Rakousko, aby sledoval závody v alpském lyžování v Kitzbühelu, za nehodu nemohl. Podle dostupných informací žena jela v pruhu pro cyklisty a pak náhle vybočila do pruhu pro auta a Schwarzenegger už nestihl zabrzdit.

Zdá se, že losangeleská policie tedy bývalého kalifornského guvernéra neobviní, protože podle předběžného vyšetřování nemohl nehodě zabránit. A navíc podle policie nebyl Arnold ani pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek.

Nicméně žena skončila s několika zraněními v nemocnici, ale podle všeho bude v pořádku, zatímco Arnoldovi se nestalo nic. Přesto bude policie ještě nehodu dál vyšetřovat. Pro Schwarzeneggera jde ale už o druhou dopravní nehodu za několik posledních měsíců. V lednu 2022 boural v Brentwoodu, když řídil svoje GMC Yukon a srazil se s červeným Priusem, který následně narazil do dalšího auta. Ani tehdy se Schwarzeneggerovi nic nestalo. Za nehodu ale podle všeho tehdy mohl on sám, protože odbočoval na místě, kde to nebylo povoleno.

Po nehodě s cyklistkou se nicméně podle očitých svědků Arnold Schwarzenegger zachoval jako opravdový gentleman. Kromě toho, že se aktivně zajímal o zdraví cyklistky, osobně odnesl její kolo do opravny. Sám je ostatně vášnivým cyklistou a často je k vidění, jak projíždí na kole Los Angeles.

Schwarzenegger totiž dlouhodobě vyznává zdravý životní styl a v posledních letech je dokonce propagátorem stravy, která neobsahuje tolik masa. Sám loni mluvil o tom, že jeho strava je v posledních pěti letech převážně veganská a snažil se tento jídelníček propagovat, protože si myslí, že má svoje zdravotní přínosy. Navíc se sám akční hrdina domnívá, že je díky veganské stravě nejen zdravější, ale i mladší.

Ať zdravější nebo mladší, ani Schwarzeneggerovi se nevyhýbala všemožná zranění. V roce 2001 mě nehodu na motorce a zlomil si šest žeber a strávil čtyři dny v nemocnici. Další jízda na motorce se mu nevydařila o pět let později, když jel na svém stroji Harley Davidson v Los Angeles se svým synem Patrickem v postranním vozíku. Jenomže se srazili s autem, které couvalo z vedlejší ulice. Schwarzenegger utrpěl zranění rtu, které si vyžádalo 15 stehů.

Kromě motorek je obecně nebezpečné také lyžování, které Schwarzenegger tak miluje. Ale při lyžování v Sun Valley rovněž v roce 2006, zakopl o lyžařskou hůl a zlomil si pravou stehenní kost a musel podstoupit devadesátiminutovou operaci, během níž mu lékaři kost zpevnili šrouby.

A i když se nakonec nikomu nic nestalo, prožil si Schwarzenegger v roce 2019 jednu kuriózní a zároveň nechutnou událost. Při návštěvě Jižní Afriky byl totiž napaden a sražen k zemi zezadu neznámým pachatelem, když rozdával autogramy svým fanouškům v jedné z místních škol. Navzdory všemu údajně neutrpěl žádná zranění. Útočník byl zadržen a Schwarzenegger odmítl vznést proti němu obvinění.

Autorský článek, další zdroj: Daily Mail

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum