Takhle si jubilejní rok nejobsazovanější zpěvačka českých muzikálů nepředstavovala. Hanka Křížková musela na dvě operace a odkládá koncert i křest

 Celebrity 
20. srpna 2022 11:50 / René Černý
  3
📷
7 fotografií v galerii
Zpěvačka Hanka Křížková si jubilejní rok představovala trochu jinak Se svolením H. Křížkové/Lenka Hatašová
Letos slaví jak 45 let na hudební scéně, tak i životní jubileum. Přesto si zpěvačka a herečka Hanka Křížková představovala věci jinak. Kvůli operaci totální endoprotézy, poslední, kterou ještě neměla, musela ale vše zrušit a posunout. Prodělala totiž operace hned dvě, s čímž nepočítala.

Půlkulaté, pětašedesáté narozeniny bohužel oslavila v nemocnici, i když už měla být doma a rehabilitovat se. „Ovšem nazvat to musím slovy klasika: ,Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným.' Během jednoho měsíce jsem musela zvládnout dvě náročné operace, vše se to nějak zkomplikovalo, ale už zase mám úsměv na rtech a teď už to bude snad jen dobré,“ svěřila se inStory.cz už s optimističtější náladou stále usměvavá zpěvačka.

„Kvůli nějakým komplikacím se musela udělat reoperace. Měla jsem z toho hrůzu, ale zvládla jsem to. Všichni jsou na mně hodní, rehabilituji, cvičím, abych zase ´skákala přes kaluže´. Ještě si pár týdnů pak užiji s berlemi, ale pak je odhodím a to bude fofr,“ usmívala se jedna z nejobsazovanějších zpěvaček v českých muzikálech.

Hanka Křížková musela odložit svůj podzimní výroční koncert v pražské Hybernii z října na 21. listopadu, stejně jako křest své knižní ´kuchařky´. 

Kromě různých recitálů, koncertů a talk show ji nejvíce zaměstnává role v muzikálu Láska nebeská, který je na motivy písní Waldemara Matušky. „Je to první muzikál, kde paradoxně jako zpěvačka mám činoherní – mluvenou roli. Moc mě to baví, je tam skvělá parta lidí a těším se, až se mezi ně zase vrátím,“ dodala Křížková, která má s výměnou kolenních i kyčelních kloubů bohaté zkušenosti.

„Myslete na mě a já se budu snažit být koncem října v plné polní. Moc se na vás těším,“ dodala zpěvačka.

Autorský článek

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Leonardo DiCaprio to už přehání, shodují se fanoušci. Jeho nejnovější modelce je totiž jen devatenáct

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu