Deppův návrat do Pirátů z Karibiku je na spadnutí. A bude to za rekordní honorář

 Celebrity 
29. června 2022 08:39 / Mirka Malá
  3
📷
2 fotografie v galerii
Piráti budou i s Deppem Disney Studio / volný zdroj
Johnny Depp se po vítězné soudní bitvě s exmanželkou Amber Heard veze na vítězné vlně. Zatímco ho z Pirátů z Karibiku vyrazili už v roce 2018 poté, co ho jeho ex obvinila z domácího násilí, teď je Depp zpátky v sedle a ještě dostane opravdu luxusní výplatu.

Depp to má v posledních letech jako na houpačce. Když ho Amber Heard v roce 2018 obvinila z domácího násilí a udělala z něj prakticky nejhoršího člověka na světě, jeho kariéra doslova přes noc umřela. Depp nedostával žádné lukrativní role a studio Disney téměř okamžitě oznámilo, že jeho návrat do série Piráti z Karibiku je za této situace vyloučený. Depp byl nakonec rád, že mohl s filmem, který si sám platil, přijet na festival do Karlových Varů, kde ho čeští fanoušci stále vítali s láskou.

Jeho nedávná soudní bitva ale z černé noci zase udělala slunečný den. Trvalo to prakticky jen několik málo týdnů, než studio Disney neoficiálně oznámilo, že s Depp pro Piráty z Karibiku zase počítá. Jde sice zatím o neoficiální informaci, kterou vyzradil jeden dobře informovaný zdroj, ale v Hollywoodu už to tak chodí.

Podle tajného zdroje má hodnota připravované smlouvy mezi Deppem a studiem Disney hodnotu opravdu luxusních 301 milionů dolarů. Tato suma zahrnuje Deppovu roli kapitána Jacka Sparrowa v Pirátech z Karibiku 6 a rovněž jeho účast ve vedlejším projektu Disney + s pracovním názvem Kapitán Černé perly.

Žádné oficiální zdroje tuto informaci ale nepotvrdily a u Deppovy filmografie noví Piráti zatím rovněž nefigurují. Podle těchto oficiálních zdrojů Depp aktuálně natáčí minisérii Puffins a v přípravách má historický film, ve kterém si zahraje francouzského krále Ludvíka XV., nicméně zatím nepotvrzené informace o Deppově lukrativním návratu k Pirátům měl vyzradit jeden z manažerů studia Disney.

Deppův návrat do Pirátů z Karibiku poté, co byl u soudu zcela očištěn, by byl jen logický. Kapitána Sparrowa po jeho výkonech v této roli nemůže prakticky hrát nikdo jiný a lze bez nadsázky říci, že Piráti z Karibiku stojí a padají s Johnnym Deppem. Fakt, že Depp pro čtyřech letech útrap a ztracené kariéry míří zpátky na vrchol, je fakticky pro samotné studio Disney velkou úlevou. Bez Deppa nejsou Piráti a bez Pirátů nejsou tučné zisky.

Autorský článek, další zdroj: Page Six

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Julia Roberts ukázala vzácnou fotku svých dvojčat. Oslavila s nimi jejich osmnáctiny

Styl

Už jste slyšeli o saucha? Tahle postelová jóga vám pomůže snadněji usnout a lépe se vyspat

Dům a zahrada

Nezanedbejte říjnové práce na zahradě: Sázejte, uskladňujte a mulčujte