Sharon Stone prozradila šokující tajemství. Má za sebou devět potratů

 Celebrity 
26. června 2022 12:15 / Mirka Malá
  0
📷
1 fotografie v galerii
Vždy se usmívá, ale má za sebou mnoho těžkých životních okamžiků Depositphotos
Bývala sexy symbolem, kterému by neřekl ne snad žádný muž. I ve svých čtyřiašedesáti letech stále platí za krásnou ženu, která ale dosud skrývala šokující tajemství. Mateřství jí bylo odepřeno díky devíti potratům.

Legendární herečka nevyzradila svoje životní tajemství v žádném ostře sledovaném televizním interview, nýbrž na Instagramu, kde chtěla podpořit hvězdu americké verze Stardance Petu Murgatroyd, jež na sociální síti informovala fanoušky o svých třech potratech.

"My jako ženy nemáme fórum, kde bychom diskutovaly o hloubce této ztráty. Ztratila jsem kvůli potratům devět dětí. Není to žádná maličkost, fyzicky ani emocionálně. Jsme nuceny snášet to samy a tajně s určitým pocitem selhání. Místo aby se nám dostalo tolik potřebného soucitu, empatie a uzdravení, které tak potřebujeme," napsala Sharon Stone.

Hvězda mnoha filmů také napsala, že "ženské zdraví a kondice byly ponechány v péči mužské ideologie, která je přinejlepším laxní a ve skutečnosti ignorantská a násilně utlačující.“

Sharon o svých potratech mluvila už dříve, nikdy ale nezmínila jejich počet. Pokaždé potratila kvůli  autoimunitnímu onemocnění a endometrióze, což je bohužel velmi časté gynekologické onemocnění vedoucí k neplodnosti. Zjednodušeně řečeno to znamená, že se buňky sliznice dutiny děložní  nacházejí i mimo dutinu děložní, kde pak následně vznikají chronické záněty.

Herečka o svých potratech psala také ve své loňské autobiografii. Tam popsala i svůj poslední strašný zážitek s potratem. "Když jsem ztratila své poslední dítě, absolvovala jsem 36 hodin porodu bez porodu. Sestry se mnou dokonce zůstaly, i když měly volný den. Jinak bych tam zůstala sama."

I Sharon Stone je důkazem, že být sex symbolem a mít úspěch nic neznamená a život přináší spoustu neštěstí i lidem, které celý svět obdivuje a mnohdy i závidí. Nakonec se ale Sharon podařilo stát se hned trojnásobnou maminkou. Svého nejstaršího syna Roana, kterému je dnes 22 let, stihla adoptovat ještě s exmanželem Philem Bronsteinem v roce 2000. O čtyři roky později se ale manželství rozpadlo a Sharon Stone už sama adoptovala další dva syny, dnes sedmnáctiletého Lairda a o rok mladšího Quinna. Nedávno také na svém instagramovém účtu zveřejnila legrační video, na kterém je v kuchyni se synem Lairdem.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Sharon Stone (@sharonstone)

V květnu byla Sharon Stone hvězdou nejslavnějšího filmového festivalu světa v Cannes, kam je pořadateli zvána pravidelně každý rok. Stále pracuje a letos hostovala v oblíbeném seriálu Letuška. Natočila film Beauty a dokončeno je už také natáčení snímku s názvem What About Love, ve kterém hraje s Andym Garciou.

Autorský článek, další zdroje: Instagram, New York Post - Page Six

 

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Tech

Satelit NASA objevil rostoucí ostrov uprostřed Pacifiku. Je jen několik dní starý a už se rozrostl na 24...