Smutná Naďa Konvalinková. Má velké trápení!

 Celebrity 
13. června 2015 00:05 / redakce
  0   0
Naďa Konvalinková to nikdy neměla jednoduché... archiv TV Prima
Jindy optimistická a usměvavá herečka Naďa Konvalinková má velké trápení. A ne jedno. Zatímco dříve rozdávala úsměvy a energii ostatním, teď by ji potřebovala sama. Nejen proto, že manželství s Oldřichem Kaiserem nebylo vždy jednoduché a musela hodně věcí překousnout. Ale i proto, že prožívá další rozchod.

Naďu trápí jak těžký zdravotní stav její nejbližší kamarádky, herečky Květy Fialové, kterou postihla Alzheimerova choroba a pak zdraví jí samotné, tak i rozchod s novým přítelem. S tím si začala pár měsíců po ukončení vztahu s manželem Oldřichem Kaiserem. A jak se ukazuje, Naďa je opět sama. Když nyní ale vidí situaci kolem Květy Fialové, je jí z toho samotného opravdu smutno!

"Naďa je jako tělo bez duše. S Kvetou byly dvojka. Trávily spolu čas, hrály spolu, jezdily na dovolené, na chalupu, nakupovaly spolu. Teď zůstala jen Naďa a když vidí, jak Květa pomalu odchází, je z toho hrozně smutná," prozradila VIPstory.cz společná kamarádka hereček.

Konvalinková neměla ve Fialové jen starší kamarádku, ale takovou svou druhou mámu. Teď vlastně zůstala sama. "Naďa má dceru velkou, ta má svůj život, Olda žije s jinou ženou a Květa má svůj svět. Ještě, že ta Naďa má hodně práce. Ale to zdraví ji taky neslouží," dodala herecká kolegyně.

Konvalinkovou totiž opět trápí nadváha. Zatímco před pár lety se dala na hubnoucí režim a shodila skoro dvacet kilogramů, teď je zase nabrala. Prý asi proto, že se už tolik nehlídá a po stresu a různých peripetiích prostě sní, co ji pod ústa přijde. Nemá prostě motivaci se sebou něco dělat. Přitom ji trápí problémy s klouby a začíná se zadýchávat, což není dobré znamení, protože její srdce dostává pořádný zápřah.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak správně krmit kočku, aby nebyla přejedená a neměla zdravotní obtíže

Styl

Jak může obyčejná hořčice pomoci vašemu zdraví

Bydlení

Okurka nejenom k jídlu. Divili byste se, jaké má uplatnění v domácnosti

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu