Celebrity se i v hotelu cítí jako doma!

 Celebrity 
21. června 2016 02:35 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Například i Simona Krainová se v hotelu v centru Prahy cítí jako doma! Hotel Emblem
Nejenom se ubytovat, dojít se najíst, vyspat a po soukromé či pracovní cestě odjet z hotelu domů, ale odnést si odtud spoustu zážitků, dojmů a hlavně vědět, že sem se prostě člověk musí vrátit. To je případ krásného a neskutečně útulného Hotelu Emblem v centru Prahy. Kromě toho, že sem chodí i některé VIP osobnosti, jako třeba Simona Krainová, se tu vážně budete cítit jako doma.

Luxusní ubytování, výborná kuchyně se skvělým výběrem jídel, ale hlavně relaxační či sportovní aktivity. To vše nabízí SPA a wellnews v Hotelu Emblem. A co víc, úžasná jaccuzi vířivka přímo na střeše hotelu, kdy z terasy je vidět i Pražský hrad.

„ Je to něco, co jen tak v Praze nenajdete a skutečně u nás si odpočinete, zrelaxujete se a kromě toho si můžete dopřát i skvělou masáž, saunu nebo si zacvičit ve fitness centru, jógu. Nabízíme i privátní hodiny s jógou. A až půjdete z těchto skvělých procedur, můžete si něco dobrého dát v naší skvělé restauraci. Nabídku máme více než pestrou,“ láká k návštěvě Helena Valtrová, ředitelka Hotelu Emblem v centru Prahy.

Právě že útulné a romantické prostředí staré Prahy, velmi vkusně zařízený interiér, který na vás dýchne skvělou atmosférou, dokáže navodit pocit, že jste na dovolené. V hotelu, ať už jako ubytovaný host, či jako host ve SPA se opravdu budete cítit jako doma. I profesionální personál k tomu bezesporu velkou měrou přispěje.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Leonardo DiCaprio to už přehání, shodují se fanoušci. Jeho nejnovější modelce je totiž jen devatenáct

Styl

Konopí u žen i mužů dokáže přivodit mnohočetný orgasmus, zvyšuje libido a dodává chuť na sex, ukazují...

Tech

SHIELD: Vesmírná technologie pro hladké přistání kdekoliv ve vesmíru