Míša Nosková by si už měla dát pokoj! Za každou cenu všude!

 Celebrity 
17. června 2016 04:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Míša Nosková je svou image jako nová, ale stará v tom, jak se prezentuje!  Profimedia
Zpěvačka Míša Nosková si před lety zvykla, že proto, aby se o ní psalo, udělá téměř cokoli a klidně se i ztrapní. Dlouho se jí to dařilo. Především v době, kdy měla mít blízko ke kontroverznímu podnikateli Peteru Kovarčíkovi, který nakonec zemřel. Teď o sobě zpěvačka dává zase vědět, vším, jen ne tím, co opravdu dělá.

Fotky před operací silikonů, při operaci, po operaci. Smrt Kovarčíka, pak různé dovolené a nakonec se zdálo, že Míša dospěla a přehodnotila priority. Dokonce k sobě našla odpovídajícího partnera Ondřeje Bábora a vypadalo to na lásku desetiletí. Jenže ouha, asi není. Anebo je to opět Míšina mediální hra.

„Dohodli jsme se, že si od sebe na chvíli odpočineme,“ prozradila Nosková o krizi s Báborem. Jak se ale ukázalo, sice se měli rozejít, ale ne tak úplně. Pak zase nechala přítele a dcerku a vydá se do Kefalonie.

„Chci si odpočinout a vyčistit si hlavu,“ tvrdí Nosková. Jenže od čeho. Od ročního vztahu? To je hodně brzo. Co by zpěvačka dělala po pěti, deseti, dvaceti letech? A je dobré při první větší krizi nechat partnera samotného a odjet tisíce kilometrů daleko? Co když se poohlédne po jiné?

„Mám pocit, že Míša se zase vrací do starých kolejí, a protože se o ní dlouho moc nepsalo, udělá cokoli. Třeba se i „rozejde“, jen aby měla mediální zájem. Je s tím ale trochu trapná. Protože vlastně nikdo moc neví, co teď dělá, jaké má nové projekty, ale to, že se hádá s Ondrou, vědí všichni. Na to, že nemá vkus, co si obléct, jak se učesat a namalovat, na to si už mnozí zvykli, ale že pořád neví, co nedělat, aby se neztrapnila a neotrávila fanoušky, na to asi ještě nepřišla,“ tvrdí jedna z jejích muzikálových kolegyň.

Víme jen to, že zpívá v nějakém muzikálu a snad opět dostala nabídku vystupovat s Alexandrovci. Ale co dál, to opravdu nevíme. Důležitější přeci asi ale je vědět, že s chlapem, který měl být podle ní samotné tím konečně pravým, už zase není, nebo vlastně je. Tedy jak to vlastně je...?
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Dům a zahrada

Vodní kámen zlikviduje konvici, myčku i pračku. Zatočte s ním některou z osvědčených metod