Herci z Ordinace přijdou o miliony!

 Celebrity 
18. června 2016 04:54 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Jen jeden z těchto tří v dalších dílech Ordinace zůstane. Víte, který? TV Nova
Když už to nejde jinak, musí někdo z kola ven. Tak to v nekonečných seriálech chodí. Podobné je to i v Ordinaci v růžové zahradě. Některé postavy jsou v ději už moc dlouho, nemá to posun, a tak musejí skončit. S tím ale přichází ztráta poměrně slušně tučných honorářů.

Se stovkami tisíc korun, možná až s miliony se budou od září muset rozloučit někteří herci, kteří si díky Ordinaci slušně vydělávají. Aby mohly nové postavy přijít, musejí některé odejít.

To se má podle zdrojů z Novy týkat herců Braňa Holička, alias doktora Zajíce, Lukáše Hejlíka, tedy doktora Jáchyma Kaliny nebo Pavla Kikinčuka, který hraje bývalého ředitele nemocnice.

„Měla by odejít i Petra Špindlerová, jako manželka ředitele Hejduka, či Jan Kačer,“ prozradil zdroj.

Přijdou tak o hodně slušné honoráře. Měsíčně o 50 až 150 tisíc korun, a když se to sečte, jsou to miliony.

Do příběhu se naopak vrací Dana Morávková, coby doktorka Suchá, přijde i Valerie Zawadská, a taky slovenský herec Ján Jackuliak, který si zahraje hokejistu Andreje.Novinkou bude Michaela Badinková, která hodně zamotá hlavu Čestmíru Mázlovi, tedy Petru Rychlému.

Jak dlouho ještě bude Ordinace na Nově trvat, nikdo neví. „Dokud bude sledovaná, poběží. Až přestane být kouatelná, skončí. Ale to zatím nehrozí,“ dodala jedna z hereček.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Turecko 2024: Klenot mezi dovolenkovými destinacemi

Tech

Nejlepší funkce chytrých hodinek, které musíte vyzkoušet