Tohle miminko pokřtila Lucie Bílá! Jméno vybíralo skoro 4000 lidí!

 Celebrity 
20. června 2016 03:01 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Gorilího samečku Ajabu křtila Lucie Bílá! archiv foto ZOO Praha, archiv
Lucie Bílá už zase kmotrou! Před dvěma měsíci se stala kmotřičkou svého synovce Káji, kterého si pořídil její bratr Karel Zaňák s přítelkyní Adélou, a už tu byly zase křtiny. Tentokrát na ně ale musela do pražské Zoo.

Slavice se stala kmotrou gorilího samečka Ajabu, což ve svahilštině znamená zázrak. Součástí celé akce byla i oslava 25. narozenin jeho matky Shindy. Návrh na jméno mláděte poslalo na 3800 lidí, přičemž Ajabu se objevil asi devadesátkrát. Mládě gorily nížinné přišlo na svět v pražské zoo 23. dubna. Ošetřovatelé přitom netušili, že Shinda potomka vůbec čeká a vzdali se už veškerých nadějí na to, že by se mohla stát matkou. Pohlaví pak začátkem června potvrdil oficiální výsledek analýzy DNA.

„Je krásný, opravdu. Tady v Zoo jsou samá zvířata, ale já umím být taky pěkný zvíře,“ zavtipkovala Lucie Bílá. Jak to ve skutečnosti myslela, už nerozváděla. Jedno je ale jisté, roli kmotry malého gorilího fešáka si užívala.

Na podzim ji čekají v pražské O2 aréně dva velké koncerty Fifty Fifty, které navazují na bratislavské, v rámci oslav jejích letošních padesátin.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hvězda Modré laguny odhalila, že byla sexuálně napadena hollywoodským manažerem. Přes třicet let se o tom...

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu