Slavný major Zeman musel pod kudlu! Jde mu stále o život!

 Celebrity 
19. července 2015 10:27 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Vladimír Brabec utekl hrobníkovi z lopata, ale vyhráno pořád ještě nemá! archiv TV Nova
Vladimír Brabec, představitel legendárního majora Zemana je už několikátý týden v nemocnici. Poté, co na terase svého luxusního bytu zkolaboval a zachránila ho manželka se sousedem, musel okamžitě do nemocnice. Tam byl pár dní v kómatu. Musel však podstoupit operaci srdce.

"Musím se hodně hlídat, poslouchat pány doktory a opravdu odpočívat," řekl 81letý herec, který už potřetí přežil svou smrt.

Operaci srdce museli lékaři provést, aby Brabce zachránili. Nyní je na koronární jednotce. Před tím byl na ARO a Jednotce intenzivní péče. Stav se výrazně zlepšil. Domů ovšem ještě hned tak nepůjde. Prý až budou hodnoty lepší a srdeční činnost se léky upraví. To může trvat dva týdny nebo i měsíc.

Proto Vladimír Brabec musel odmítnout všechny pracovní nabídky a zrušit závazky. Logicky. zdraví je přednější. Pořád mu hrozí velké nebezpečí. Může mu jít kdykoli o život. Jeho srdce je ve špatném stavu a jen díky vynikajícím doktorům, skvělého pokroku a dobrým lékům se daří, aby se vždy mohl vrátit do života.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželství Radky Třeštíkové nepřežilo poslední lockdown. Po rozchodu vydala spisovatelka knihu o...

Styl

Kdy je čas na první kosmetiku a kdy je vhodné aby se malé slečny začaly líčit

Dům a zahrada

Naučte se v obchodě poznat zdravou vánoční hvězdu a vyhněte se chybám, kvůli kterým květina mnohdy...

Zavřít reklamu