Berdych tedy není na kluky? Vzal si modelku!

 Celebrity 
17. července 2015 03:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Tomáš Berdych do toho konečně praštil. Jeho novomanželkou se stala modelka Ester Sátorová Profimedia
Teniska a sexy týpek Tomáš Berdych tedy vážně asi nebude na kluky! Vzal si totiž modelku Ester Sátorovou a tím rozprášil dohady. Stalo se tak jen pár dní poté, co se jeho sportovní kolega Lukáš Rosol oženil s moderátorkou Míšou Ochotskou.

Přestože se Berdych ukazoval s krásnými ženami a poslední dobou se svou přítelkyní, dnes už manželkou, byly stále dohady, že to se ženami nemá tak úplně jasné. Dokonce se stal i jednou z gay ikon. Teď je vše černé na bílém a ze Sátorové je paní Berdychová.

Veselka se konala v Monaku, kde má Berdych trvalé bydliště. Zásnuby se konaly loni na Maledivách. Berdych sice oznamoval, že do toho brzo praští, ale nechtěl dát dopředu vědět kdy a kde to bude.

Vše se konalo sice tajně, ale se vším všudy. Dokonce i svatební noc byla. A protože je Tomáš Berdych prý v posteli pěkný divoch, určitě si to novomanželé pěkně užili. Teď ještě, aby to mladému sportovci a modelce dlouho vydrželo. Manželství známých sportovních hvězd totiž ne vždy drží a také ne vždy dopadají šťastně. Ale přejeme hodně štěstí
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Tom Cruise vyinkasoval za nový Top Gun neuvěřitelný balík. V Hollywoodu nejspíš není nikdo, kdo by za...

Styl

Mirka (54): Sestra kvůli mně zemřela, nevyrovnala jsem se s tím roky

Tech

Česko si chce objednat 24 nejmodernějších stíhaček současnosti. Rozhodnutí je za dveřmi

Zavřít reklamu