Jáklovi potřebují dovolenou? Posílají dítě na tábor už ve čtyřech letech!

 Celebrity 
16. července 2015 12:48 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Na minigolfu se sešla dobrá partička. Přijďte si taky zadarmo zahrát až do konce srpna! Europark Štěrboholy
Nejsportovnějším rodinným týmem na zahájení provozu minigolfu v pražském nákupním centru Europark se stali manželé Jáklovi a jejich dvě dcery. Konkurenci převálcovali jak početně, tak svými výkony. Není divu, vždyť Petr je bývalý profesionální sportovec. A ačkoli manipulace s minigolfovým náčiním vyžaduje poněkud větší jemnocit, než zápas v judu, sportovní talent v sobě nezapřel ani tatínek ani Sofinka s Elinkou. Starší Sofinka dokonce v Europarku vyhrávala nad všemi dospělými.

„Neuveřitelně jí to jde. Některé dráhy zvládla hned na jediný ťuknutí a i na ostatních ji to šlo skvěle,“ prozradil pyšný tatínek Petr a dodal: „ Je to skvělý nápad, minigolf v obchodním centru. Když budeme v Praze, tak sem určitě ještě přijdeme. Holky to hrozně baví, takže my si budeme hrát a Romča může nakupovat.“ „Ne ne, hrát si budu já a ty nakupuj,“ smála se Romana a prozradila nejbližší plány. „Jako každé léto zůstáváme v Čechách, buďto na chatě na Orlíku, nebo u rodičů v Rodově. V srpnu jedou holčičky na tábor a letos poprvé i Elinka. Moc se těší, i když ji jsou teprve čtyři roky, ale jedou se školkou, do které chodila i Sofinka, takže se všichni navzájem znají. Stýskat se asi bude spíš nám...“ přiznala s úsměvem Romana.

Letos se také v Europarku poprvé odehrál pod záštitou Českého minigolfového svazu První turnaj Europarku v minigolfu pro profesionální závodní hráče a širokou veřejnost o ceny v hodnotě přes 40 000 Kč. Patronem a hostem turnaje byl Karel Molnár, Mistr Evropy z roku 2014. Startovné ve výši 150 Kč/1 osoba bylo věnováno Nadaci Naše dítě. Celkem se předalo 22 050 Kč.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Chrissy Teigen, nejdrzejší modelka a manželka amerického zpěváka, je znovu těhotná

Styl

Tuk na pažích má různé příčiny: Axilární prsní tkáň, hormonální změny a další důvody, proč se...

Dům a zahrada

Pivní zálivka strčí komerční hnojiva do kapsy. Prospěje nejen petúniím

Zavřít reklamu