Bývalý komorník prince z Walesu promluvil o tom, jaké je postavení Charlese a Camilly

 Celebrity 
13. září 2022 08:06 / Pavla Krejčí
  2
📷
1 fotografie v galerii
Princ Charles a Camilla jsou veřejností vnímáni rozporuplně Depositphotos
Vztah prince Charlese a Camilly trvá již po desetiletí. Ačkoliv čas otupil nesympatie veřejnosti, se kterými se pár setkával, jejich obliba není moc velká. Britští občané by na trůnu raději viděli prince Williama s Kate po boku. Bývalý komorník Charlese nyní promluvil o tom, jak si vévodský pár z Cornwallu stojí.

S přibývajícím věkem královny i jejímu zhoršujícímu se zdraví se ještě před její smrtí čím dál častěji mluvilo o tom, že je princ Charles připraven nastoupit na královský trůn. A po jeho boku samozřejmě nebude chybět královna choť, tedy vévodkyně Camilla.

Třiasedmdesátiletý vévoda z Cornwallu během desetiletí ustál mnoho kontroverzních situací i skandálů. Po většinu z nich stála po jeho boku jeho manželka Camilla Parker-Bowlesová. Charlesův bývalý komorník Grant Harrold v novém rozhovoru otevřel téma o tom, jak si tento pár u veřejnosti stojí.

Harrold pracoval pro Charlese sedm let a během té doby zažil nespočet významných královských událostí. V rozhovoru se vyjádřil k tomu, zda Camilla získá přízeň veřejnosti, jakmile usedne vedle krále Charlese.

„Jsem si vědom toho, že pokud jde o budoucnost monarchie, existuje skutečný vztah lásky a nenávisti,“ vysvětlil Harrold. „S princem Charlesem – mnoho lidí ho miluje, mnoho lidí ho nenávidí."

Jakožto expert na etiketu řekl, že veřejnost Camillu definitivně přijme, až ten čas přijde. „Ti, kteří řekli, že ji nemohou vystát, jsou nyní ti samí lidé, kteří ji mají rádi," uvedl.

„Čas je léčitel," pokračoval Harrold. „Osvědčila se a královna ji podpořila tím, že ji poskytla záštitu a oznámila, že se stane královnou chotí."

Harrold dále popsal svou vizi, jak by mohla vypadat Charlesova vláda. „Vykonají úžasnou práci, ale nevím, jak dlouho to bude trvat. Nemyslím si, že by Charles svou roli předával synovi, ale předpokládám, že stejně jako královna předá více povinností princi Williamovi.“ 

Harrold přiznal, že práce komorníka je specifická. Je to, jako by se staral o vlastní rodinu. „Měl jsem příležitost postarat se o Williama, Kate a prince Harryho. Byla to zábava, protože jsem je nejen poznal ve službě, ale také mimo službu,“ řekl.

Když mluvil o královně Alžbětě, zmínil, že měla brilantní smysl pro humor. „Kdyby bývala učinila něco hysterického nebo vtipného, nikdo by se nesmál, protože by nevěděl, jestli se snažila být vtipná nebo ne. A všichni byste se na sebe potom podívali: Dělala si královna legraci?“ 

„Nakonec by se někdo zasmál a vy byste všichni přidali. V tom byla úžasná, a to je něco, co jsem na ní absolutně miloval. Naše královna měla úžasný smysl pro humor," dodal.

Autorský článek, další zdroj: nypost.com

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?