Aneta Vignerová našla místo pro skvělý relax!

 Celebrity 
23. srpna 2017 16:30 / René Černý
  0
📷
4 fotografie v galerii
Aneta Vignerová umí relaxovat a našla k tomu i skvělé místo! Hotel Emblem
Aneta Vignerová ví, jak na to! Hodně pracuje, a proto se rozhodla, že musí také relaxovat. Přímo v centru Prahy našla úžasné místo, kde si to může dosyta užívat a ještě mít skvělý výhled.

Aneta si zašla do hotelu Emblem v centru Prahy. A tam objevila to, co hledá. „Je to jeden z nejkrásnějších pražských hotelů a na úchvatném místě - u Staroměstkého náměstí. Od přátel jsem dostala tip,  že je tu i úžasné spa centrum. A měli pravdu,” svěřila se modelka.  

„Je tam vířivka na střeše hotelu, kterou si můžete pronajmout a nikdo vás neruší, jsou tu skvělé masáže, sauna, kosmetika. Byla jsem na manikúře a pedikúře. Absolutně jsem vypnula a strašně jsem si to užila. Rozhodně tu nejsem naposledy," dodala Aneta Vignerová, která ve vířivce předvedla svoji úžasnou postavu. Za poslední rok výrazně zhubla a vypadá fantasticky.  

A pozor pánové! Tohle tělo je nyní k mání! Jedna z nejkrásnějších Češek potvrdila, že se po roce rozešla s přítelem Filipem. „Je to tak, je tu už nějakou dobu, co jsme od sebe," potvrdila informace o rozchodu Aneta. „Víc bych k tomu nerada říkala, o soukromí se nebavím ráda,” dodala modelka. 

 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Snadný a účinný trik na odolnou mastnotu v kuchyni. Použijte obyčejný olej