Madonna se zamkla v černé koupelně a nafotila bizarní snímky, na které použila snad všechny dostupné filtry

 Celebrity 
30. srpna 2022 11:57 / Mirka Malá
  3
📷
1 fotografie v galerii
Zpěvačka Madonna zase šokovala Depositphotos
Zpěvačka Madonna zase šokovala své fanoušky na Instagramu novou sérií fotek. I když, některým se to asi líbí. Každopádně čtyřiašedesátiletá hvězda na fotkách vypadá jako osmnáctiletá lolitka, což je role, která se jí samotné zjevně v posledních letech velmi líbí.

Ne vždy se to ale nakonec líbí jejím fanouškům. Alespoň někteří už mají její "sexy" fotky, na které zpěvačka používá snad všechny dostupné filtry, za velmi nevkusné. Jenomže Madonna, která má zjevně problém se svým věkem, si prostě nedokáže dát pokoj.

Novou sérii fotografií, na kterých její plastickými operacemi upravený obličej nemá ani jednu vrásku a kůže na jejích pažích vypadá díky filtrům jako miminkovská, nafotila v černé koupelně. Série devíti fotografií pak vyfiltrovanou Madonnu zachycuje v různých sexy polohách, včetně té, na které je zpěvačka u záchodové mísy.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Madonna (@madonna)

 

Co tím chtěl básník říci, není jasné. Madonna k sérii svých nejnovějších fotek, které nafotila v růžové paruce, napsala pouze: "Občas se prostě musíte zamknout v koupelně." Na sobě měla miniaturní černý korzet, svoje oblíbené černé punčochy a spoustu make-upu. Jen o tři dny dříve přitom prostřednictvím hezkých záběrů gratulovala svým dvěma adoptovaným dcerám Estere a Stelle k narozeninám. A v polovině srpna zase na Sicílii slavila se synem Roccem jeho dvaadvacáté narozeniny. Zdá se ale, že chvíle normálnosti musí Madonna okamžitě kompenzovat něčím bizarním jako v tomto případě.

Svým čtyřem adoptovaným dětem, které jsou všechny černé pleti, dává ale zjevně Madonna veškerou péči. To ovšem neplatí pro její dvě vlastní děti, pětadvacetiletou Lourdes a již zmiňovaného dvaadvacetiletého Rocca. Právě on, když byl teenager, od své matky utekl ke svému otci, kterým je filmový režisér Guy Ritchie, známý například pro poslední velkofilmy o Sherlocku Holmesovi. Madonna se poté soudně domáhala synova návratu domů, místo aby se snažila se se svým synem domluvit. Nakonec soud také prohrála, protože Rocco byl už dostatečně velký na to, aby mu soud dal možnost si vybrat, se kterým z rodičů chce žít. A on si vybral otce.

Ani Lourdes zjevně se svou matkou nemá žádné skvělé vztahy. Už jako náctiletá mluvila o tom, jak se těší na svou plnoletost a plánovala si se od své matky okamžitě odstěhovat. A to také nakonec před sedmi lety udělala. Od té doby se o sebe stará sama, vydělává si modelingem, a dokonce tvrdí, že si z vlastní kapsy platila i školné.

O tom, že mezi Lourdes a Madonnou není všechno v pořádku, svědčí i velmi čerstvá událost. Minulý týden se Lourdes pod uměleckým jménem Lolahol představila také jako zpěvačka, která chce v budoucnu rozvíjet i svoji hudební kariéru. Do světa vypustila svůj první singl a videoklip, což je událost, kterou Madonna úplně přešla. Na svůj instagramový účet sice dává všechno možné, žádné gratulace nebo pochvaly nebo nějakého náznaku hrdosti se ale její dcera nedočkala. Jako by snad Lourdes ani neexistovala.

Zda se Lourdes její hudební kariéra povede, to je samozřejmě otázkou, Madonna by ale jako matka alespoň nějak reagovat mohla. I když se řada slavných rodičů musí smiřovat s různými kariérami svých dětí, vždy je nakonec veřejně podpoří. To ale neplatí pro Madonnu. Ta si raději nasadí růžovou paruku a pomocí filtrů pošle do světa bizarní fotky, na kterých vypadá mladší než její vlastní dcera.

Autorský článek, další zdroj: Instagram

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Umělá inteligence už vylepšuje i chuť piva nebo čokolády

Tech

Peugeot získal podeváté v historii ocenění za design, tentokrát s novým SUV fastbackem 3008