Tahle prsa ala Pawlowská ji zachránila od smrti!

 Celebrity 
30. června 2015 03:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Tato mega prsa zachránila Britce život! Profimedia
Tak se dobře podívejte! Airbagy jak se patří! Bez legrace! Teprve 28leté Britce její nadměrné poprsí zachránilo život! Přežila děsivou nehodu téměř bez úhony. Kdyby neměla obří prsa, už by tu nebyla.

Sarah Foster z Velké Británie srazil minicooper v rychlosti 128 kilometrů v hodině. Nárazem ženu odhodil na sklo. Jediné, co ji chránilo, bylo poprsí.

„Řekli mi, že kdybych ta prsa neměla, nehodu bych nepřežila,“ prohlásila po bouračce vnadná Britka, která utrpěla jen odřeniny a v nemocnici byla na pozorování. Lékaři ji museli provést veškerá vyšetření, včetně screeningu ňader, ale měla by být v pořádku. Teď jen musí hlídat, aby ji něco nezačalo v prsou bolet, protože by musela okamžitě k lékaři.

U některých žen se totiž poté, co se do prsů třeba nechtíc uhodí, může projevit i zhoubné nádorové bujení. Sarah je ale až na to, že utrpěla malý šok, v pořádku a na nehodu bude vzpomínat s respektem. Podle svého vyjádření zvažovala, že si při výšce 160 centimetrů a váze 120 kilogramů nechá prsa zmenšit. Nyní ale své plány nejspíš přehodnotí.
Kam dál?
Absolonová přišla o tisíce!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hezounek Ryan Gosling se stal hvězdou kampaně módního domu Gucci

Styl

Anna (48): Matka zemřela a sestry jsou náhle kvůli dědictví jako saně

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...