Sinead O´Connor byla hospitalizována poté, co několikrát tweetovala o sebevraždě

 Celebrity 
16. ledna 2022 20:58 / Mirka Malá
  0
📷
2 fotografie v galerii
Kdysi Sinead O´Connor bývala obrovským talentem světové hudby. Už dávno je jen troskou. Depositphotos
Jen několik dnů po sebevraždě svého sedmnáctiletého syna Shanea skončila zpěvačka Sinead O´Connor v péči lékařů kvůli obavám, že by i ona mohla spáchat sebevraždu.

Pětapadesátiletá zpěvačka skončila ve čtvrtek v nemocnici poté, co ten den zveřejnila na Twitteru dlouhou zprávu, v níž se uvádí, že se "rozhodla následovat svého syna“. Ve čtvrtečním ranním tweetu zpěvačka napsala: "Nemá smysl žít bez něj," s odkazem na svého syna Shanea O'Connora. "Všeho, čeho se dotknu, zničím. Zůstala jsem jen pro něj. A teď je pryč. Zničila jsem svou rodinu. Moje děti mě nechtějí znát."

Zpěvačka má psychické problémy celý život

Zpěvačka, která se s psychickými problémy potýká celý život, ve stejný den o několik hodin později v následném tweetu napsala: "Omlouvám se. Neměla jsem to říkat. Teď jsem s policií na cestě do nemocnice. Omlouvám se, že jsem všechny naštvala. Bez svého dítěte jsem ztracená a nenávidím se. Nemocnice na chvíli pomůže. Ale najdu Shanea. Tohle je jen zdržení."

Její současná hospitalizace přichází po letech bojů o duševní zdraví. Při vyprávění o svém traumatickém dětství v květnu 2021 řekla, že jí byla diagnostikována bipolární porucha, komplexní posttraumatická stresová porucha a hraniční porucha osobnosti. V roce 2015 podstoupila radikální hysterektomii k léčbě endometriózy. Později po zákroku strávila nějaký čas v psychiatrických zařízeních. Následně O'Connor občas zveřejnila alarmující výkřiky o pomoc na sociálních sítích. "Už jsem se předávkovala,“ oznámila například v roce 2015 na Facebooku.

Sinead O´Connor svoje psychické potíže také během svého života léčila náboženstvím. V roce 2018 oznámila, že konvertovala k islámu. To ale rozhodně nebylo poprvé. Koncem 90. let se nechala od biskupa nezávislé katolické skupiny v Lurdech vysvětit na kněžku. To však bylo až poté, co v roce 1992 před televizními kamerami roztrhala fotografii tehdejšího papeže.

Zdroj: People, CNN.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí