Sinead O´Connor byla hospitalizována poté, co několikrát tweetovala o sebevraždě

 Celebrity 
16. ledna 2022 20:58 / Mirka Malá
  0
📷
2 fotografie v galerii
Kdysi Sinead O´Connor bývala obrovským talentem světové hudby. Už dávno je jen troskou. Depositphotos
Jen několik dnů po sebevraždě svého sedmnáctiletého syna Shanea skončila zpěvačka Sinead O´Connor v péči lékařů kvůli obavám, že by i ona mohla spáchat sebevraždu.

Pětapadesátiletá zpěvačka skončila ve čtvrtek v nemocnici poté, co ten den zveřejnila na Twitteru dlouhou zprávu, v níž se uvádí, že se "rozhodla následovat svého syna“. Ve čtvrtečním ranním tweetu zpěvačka napsala: "Nemá smysl žít bez něj," s odkazem na svého syna Shanea O'Connora. "Všeho, čeho se dotknu, zničím. Zůstala jsem jen pro něj. A teď je pryč. Zničila jsem svou rodinu. Moje děti mě nechtějí znát."

Zpěvačka má psychické problémy celý život

Zpěvačka, která se s psychickými problémy potýká celý život, ve stejný den o několik hodin později v následném tweetu napsala: "Omlouvám se. Neměla jsem to říkat. Teď jsem s policií na cestě do nemocnice. Omlouvám se, že jsem všechny naštvala. Bez svého dítěte jsem ztracená a nenávidím se. Nemocnice na chvíli pomůže. Ale najdu Shanea. Tohle je jen zdržení."

Její současná hospitalizace přichází po letech bojů o duševní zdraví. Při vyprávění o svém traumatickém dětství v květnu 2021 řekla, že jí byla diagnostikována bipolární porucha, komplexní posttraumatická stresová porucha a hraniční porucha osobnosti. V roce 2015 podstoupila radikální hysterektomii k léčbě endometriózy. Později po zákroku strávila nějaký čas v psychiatrických zařízeních. Následně O'Connor občas zveřejnila alarmující výkřiky o pomoc na sociálních sítích. "Už jsem se předávkovala,“ oznámila například v roce 2015 na Facebooku.

Sinead O´Connor svoje psychické potíže také během svého života léčila náboženstvím. V roce 2018 oznámila, že konvertovala k islámu. To ale rozhodně nebylo poprvé. Koncem 90. let se nechala od biskupa nezávislé katolické skupiny v Lurdech vysvětit na kněžku. To však bylo až poté, co v roce 1992 před televizními kamerami roztrhala fotografii tehdejšího papeže.

Zdroj: People, CNN.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...