Dobrá zpráva, Josef Laufer se probudil. Přišla velká naděje, je tam velké ale

 Celebrity 
21. července 2020 12:31 / René Černý
  1   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Vrátí se Josef Laufer ještě někdy na jeviště?  Amfora
Celých 130 dní strávil zpěvák, herec a bonviván Josef Laufer v hlubokém kómatu. Zaspal tak celou koronavirovou dobu. Lékaři, přátelé a hlavně jeho rodina přestávali doufat, zda se 80letý umělec ještě někdy probudí. Teď přišla velká naděje, ale je tam velké ALE!

"Pepa je prý částečně při vědomí, ale není to tak, že by mluvil, komunikoval, chodil, nebo sám jedl. Prý je pořád na ARO. Nikdo nic moc neví. Jen to, že je to o něco lepší a probudil se z toho hlubokého komatu," řekl nám jeden z herců divadla, kde herec ještě krátce před tím, než šel na banální zákrok, hrál.

Pak během operace přišly komplikace a Laufer upadl do hlubokého kóma. Strávil celkem 130 dní v hlubokém spánku. Lékaři stále nevědí, zda a případně jak moc byl jeho mozek tímto stavem poznamenán.

"Dokud se neprobudí zcela, respektive neudělají se všechna vyšetření a testy, nebo nepromluví, není to jasné. Moc na něj myslíme a věříme, že se z toho pomalu, ale jistě dostane. Je o něj skvěle postaráno," vzkazují jeho kolegové a přátelé.

Jeho žena, slavná kostýmní výtvarnice Irena Greifová, je také v nemocnici. Kromě toxického šoku, který prodělala a léčí se z něj několik let, upadla a zlomila si nohu v krčku. Nyní je po operaci.

Jejich jediná dcera Ester, která se o oba rodiče s láskou stará a strachuje se o jejich stav, tak běhá už měsíce mezi dvěma zařízeními a snaží se vše ustát. Věří však, že své rodiče bude mít zase snad brzy doma. 

Loni ještě zpěvák slavil ve velkém své 80. narozeniny, které mu uspořádal fotbalový klub v čele s Petrem Salavou. Kdo by tušil, že na dlouhou dobu to pro Laufera bude poslední takový velký koncert?

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vana v novém kabátě dodá koupelně nový šmrnc. Existuje mnoho možností, jak ji udělat pěknější

Styl

Plavky vybírejte podle typu postavy. Poradíme, jaké padnou právě vám

Bydlení

Černé skvrny na listech orchidejí nevěstí nic dobrého. Poraďte si s nimi, dokud je čas

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu