Michal David, Xindl X a Jakub Vágner! Hvězdy víkendového For Fishing Open Air

 Celebrity 
13. září 2016 16:40 / redakce
  67   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Jakub Vágner zve na skvělou akci do Pasohlávek! archiv
Michal David, Xindl X a Jakub Vágner, to jsou hlavní taháky víkendové akce, která se uskuteční od 16. do 18. září v krásném prostředí Pálavských vrchů. Od 16. do 18. září se v Autokempu Merkur v Pasohlávkách For Fishing Open Air, který je součástí 18. ročníku nejprestižnějšího rybářského závodu světa World Carp Classic.

Účastníci se mohou těšit na bohatý program pro celou rodinu. Děti mohou navštívit rybářskou školičku, pohádkovou vesnici, indiánské tepee. Maminky se mohou nechat zkrášlit u kosmetického stánku společnosti Mary Kay. A těšit se mohou i na vystoupení dvou hudebních veličin –Xindla X a Michala Davida.

Tatínky zajisté zaujme rybářský festival For Fishing Open Air, bude zde také probíhat ukázka likvidace ropné skvrny společností Reoamos, akční ukázky POLICIE ČR a pro všechny bude v průběhu víkendu několikrát vystupovat cimbálová skupina Midnight Coffee Session.

Po celou sobotu bude hrát kapela The Party Band a každý den odpoledne bude Jakub Vágner připraven prozradit spoustu zajímavých informací o jeho zahraničních expedicích.

„Na všechny se moc těšíme, přijďte si to o víkendu s námi do Pasohlávek užít. Určitě litovat nebudete,“ láká rybář Jakub Vágner.

V pátek 16. září je to koncert XINDLA X a v sobotu po vyhlášení vítězů závodu se uskuteční koncert MICHALA DAVIDA.

Letošní již 17. úspěšné a prestižní mezinárodní závody World Carp Classic, jsou velmi oblíbené a navštěvované a za tu dobu své existence se staly neprestižnějším rybářským závodem světa. Každým rokem se závod koná v různých zemích Evropy a každoročně jej sledují miliony lidí.

„ Rok 2016 přinese zajímavou změnu. Poprvé se totiž rybáři utkají v České republice. Tento famózní závod poprvé hostí Dolní nádrž VD Nové Mlýny. Nové Mlýny se tak připojí k věhlasným jezerům, jako je třeba francouzské Lac de Madine, Lac du Der nebo italské Lago di Bolsena,“ prozradil rybář Jakub Vágner.

Vodní dílo Nové Mlýny je pověstné svojí úživností a nejeden rybář si zde splnil svůj životní sen. Letos se na jižní Moravě setká 120 nejlepších týmů z celého světa, podaří se někomu prolomit magickou hranici 30 kg? Bodovat se budou jen tři nejtěžší kapři každého týmu, a to ulovení opravdu velkých ryb nahrává.

Letošní ročník je plný novinek a zajímavostí a zváni jsou nejenom tradiční milovníci rybaření a ryb, ale celé rodiny, které to mohou pojmout jak příjemně strávený víkend či jednodenní výlet.
Komentáře
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Koberce do kuchyně patří. Přesvědčíme vás

Styl

Zdravá a lahodná úprava česneku, která vás postaví na nohy

Bydlení

Dva v jednom. Aneb jak rozdělit pokoj na dva

1. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

2. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

3. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

4. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

5. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

Zavřít reklamu