Čí syn je tenhle blonďatý andílek? Budete se hodně divit. Má slavného tátu i strejdu!

 Celebrity 
27. května 2015 04:00 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Malý andílek se jmenuje Mikuláš a je synem a synovcem dvou známých herců archiv
Blonďatý andílek jako vystřižený z pohádky či z romantického kostelíka, vypadá malý Mikuláš. Skoro čtyřletý klučík věčně se usmívající, ale i zadumaný je synem známého herce, moderátora, ale i závodníka a má taky hodně slavného strejdu!

"Je to můj syn, ano můj syn," hrdě přiznal VIPstory.cz táta Mikuláše Lukáš Langmajer, kterého diváci znají z řady televizních i filmových, ale i divadelních rolí. Třeba z Bobulí, z Babovřesk, Vinařů, nebo rozkošného gaye z Okresního přeboru.

Malý Mikuláš si zatím jen hraje a vnímá svět kolem sebe. Ale už teď se jeho rodiče i prarodiče, ale i kamarádi rodiny ptají, čím že to asi tenhle andílek jednou bude. Že by hercem? Táta je herec, strejda Jiří Langmajer je herec, tak proč by pokračoval rodu nemohl být herec.

"No uvidíme. Nutit ho do toho určitě nebudeme, ale bránit mu v tom taky nebude mít cenu. Vím to podle sebe. Na štěstí má teď dětské období, tak řeší autíčka, plyšáky a papání. A to jsou ty nejkrásnější starosti," podotkl hrdý táta Lukáš Langmajer, který právě v těchto týdnech natáčí pokračování Vinařů a čekají ho i další projekty. Do toho i jezdí závodně rallye a sem tam si odskočí do divadla, či do muzikálu Přízrak Londýna.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Dům a zahrada

Slaďoučké borůvky můžete pěstovat i na balkoně. Klíčový je výběr správné odrůdy, výsadba je...