Hana Gregorová neprodává luxusní vilu kvůli příteli, důvod je jiný

 Celebrity 
05. července 2020 18:53 / René Černý
  0
📷
11 fotografií v galerii
Hana Gregorová se rozhodla k zásadnímu kroku Jaroslav Hauer
Herečka a režisérka Hana Gregorová si s bulvárem užila své. Jen co před pár dny někdo vyšťoural, že prodává vilu v Říčanech, kde žila se svým manželem Radoslavem Brzobohatým, rozjely se spekulace, proč se k tomu kroku rozhodla. Dům s velikým pozemkem, bazénem a apartmánem ale kvůli svému příteli opravdu neprodává.

Když skoro před osmi lety Radoslav Brzobohatý zemřel po prasklém aneurysmatu a děti - dcera Rolla a syn Ondřej se osamostatnily, začal být dům v Říčanech na Gregorovou veliký. Proto začala uvažovat, co dál. Každá taková nemovitost potřebuje údržbu a finanční investice.

"Je blbost, co psali, že to prodávám kvůli příteli (Ondřeji Koptíkovi). Dělám to kvůli sobě. Logicky, silami a finančně na to fakt už nestačím. Ten dům potřebuje, aby měl opravdu stálou a dobrou péči. Je tu moc krásně, prožili jsme tu s Radkem a dětmi kus života a opravdu je to místo, kde, když bude třeba bydlet rodina, bude jim tu moc dobře. Je tu soukromí, veškerý komfort a hlavně do Prahy je to kousek," svěřila se Hana Gregorová.

Dům si s Radkem Brzobohatým nechali postavit, ale protože v "divokých" 90. letech se vše stavělo trochu narychlo, nechávali vše postupně upravovat a předělávat. Proto se taky cena pohybuje přes 20 milionů korun, ovšem na dnešní dobu, na polohu objektu, na jeho rozlohu, velikost pozemku, vybavení, nic mimořádného. 

"Dneska je to opravdu vše kvalitně a dobře udělané. Mimo jiné nová střecha, nový bazén, obložená fasáda. Na zahradě je ještě jeden domek, kde je takový apartmán. Je tam vlastní studna, k tomu vodovod. Vše, co je na zahradě, jsme sázeli sami: byla to planila," prozradila Gregorová s tím, že se jí sice těžko loučí s domem, kde prožili s manželem kus života, ale nedá se nic dělat.

"Vzpomínky mám uchované v sobě a ty nikdo nevymaže. Je to lukrativní lokalita, vedle je tenisová hala s kurty, kouse krásný rybník, je tam čistý vzduch a fajn lidi kolem. Prostě ideální pro bydlení v dosahu Prahy," podotkla Hana Gregorová, která se naplno věnuje scéně Divadélko Radka Brzobohatého, které sídlí ve Strašnickém divadle.

"Máme po generálce a v září máme premiéru krásného hudebního představení Cyrano s Evičkou Burešovou, Vojtou Eflerem a Davidem Gránským v hlavních rolích. Do toho jsme s producentkou Alenkou Šebkovou řešily přesun desítek představení kvůli koronaviru, takže se vážně nenudím," prozradila Gregorová, které nově dělá společnost také pejsek Ferko, který má prý tolik energie, že by s ní zvládl zásobovat půl Prahy.

"Nevím, kde ji bere. Přijdu po celém dnu vyčerpaná, unavená, skoro mrtvá. A on je jak na klíček. Ale je to roztomilé a člověku je pořád vlastně veselo. Dobíjí mi to baterky," dodala Gregorová.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Mariah Carey je oficiálně královnou Vánoc. Její sváteční hit jako první v historii získal diamantové...

Styl

Největší bludy odpůrců očkování proti covidu

Dům a zahrada

Udělejte radost svému mazlíčkovi. Psí a kočičí adventní kalendář zvládne vyrobit každý

Zavřít reklamu