Lucie Bílá po boku Radka jen kvete. Její svalnatý přítel udělá vše, co jí na očích vidí

 Celebrity 
23. května 2020 08:51 / René Černý
  0
📷
18 fotografií v galerii
Lucie Bílá doslova září štěstím Facebook Lucie Bílé
Přestože je to už čtyři roky, kdy Lucie Bílá slavila své padesátiny, nikdo by jí takový věk momentálně vůbec nehádal! Zlatá slavice totiž zázračně omládla. Ovšem ne jen pro jeden den, večer nebo díky vrstvě makeupu. Tak nějak celkově. A my známe ten důvod a tajný recept.

Kdo říká, že ženě neprospěje mladší partner, asi to nikdy nezkusil. Právě Lucie Bílá je toho důkazem. Nejenom, že skvěle vypadá a dalo by se říct - bez urážky, že snad lépe než před pěti či deseti lety, ke všemu omládla i duševně.

"S Luckou je teď velká legrace. Dřív byla spíš taková zamlklejší, vážnější, zamyšlená. Teď, co je s Radkem, se pořád směje, a tak, jak to prezentuje na sociálních sítích, tak je to i ve skutečnosti. Je vážně šťastná, moc jí to sluší a vztah s mladším chlapem jí prostě prospěl," svěřila se jedna z kamarádek z jejích rodných Otvovic.

Lucie Bílá dává svému partnerovi mnohokrát jasně najevo: S tebou mě baví svět! A je to tak. Právě nabušený Filipi je pro zpěvačkou druhou mízou. Vlil jí novou krev do žil a Zlatá slavice, která má už dospělého syna, má teď energii a vypadá výborně. Její stav by jí mohly závidět i kdejaké třicetileté ženy. 

"Já jsem spokojená a šťastná a myslím, že je to na mě i vidět," říká sama Lucie Bílá. O svého muže, jak Radkovi říká, i když nejsou sezdáni, se ráda stará. "Protože on se krásně stará o mě. Je to miláček...," hlásí do světa zpěvačka, která si prostě kus toho štěstí opravdu zaslouží. „Někteří muži jsou za odměnu,“ vysekla naposledy Radkovi poklonu na sociální síti šťastná zpěvačka. 

V době koronavirové krize se Lucie kromě neutuchající výroby andělíčků a růženců z korálků a perliček, kdy výtěžek jde na dobročinné účely, jala šít roušky, které právě s Radkem rozváží a rozdává po nemocnicích a dalších zařízeních. Taky se věnuje dokončování renovace své restaurace a kulturního domu Formanka. Tam zpěvačka pořádá nejenom svá talk show a recitály, ale se svým týmem dává prostor i dalším umělcům. Denně dohlíží na to, co se v objektu děje a teď, po uvolnění opatření, zve své fanoušky na oběd nebo na skvělou zmrzlinu do Formanky. 

Dokonce tam nechala udělat speciální vitrínu, kde vystaví většinu svých získaných cen, a to včetně Zlatých slavíků. Každý, kdo přijde, si tak může ocenění Lucie Bílé prohlédnout.  

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Landa se po koronavirových skandálech vrací k hudbě

Styl

Domácí kyslíková terapie je snadnou cestou ke zlepšení stavu pleti

Dům a zahrada

Kdo chce mít na jaře krásný trávník, musí se v zimě vyvarovat časté chyby a navíc jej v únoru správně...

Zavřít reklamu