Simona Krainová má zlatý fén! Kdo z vás to má?

 Celebrity 
25. dubna 2017 02:01 / René Černý
  0
📷
3 fotografie v galerii
Simona Krainová má zlatý fén a stala se i jeho ambasadorkou pro ČR! Valera
Přední česká modelka Simona Krainová má ráda hezké, ojedinělé a funkční věci! I proto navázala spolupráci s prestižní švýcarskou firmou s více než 60letou tradicí Valera. Stala se tak ambasadorkou "zlatého fénu" Metal Master Light Gold.

Každá žena, která chce být krásná a líbit se, obzvlášť žena typu Simony Krainové, pohybující se ve fashion světě, chce mít krásné a kvalitní vlasy. S tím souvisí také péče o vlasy. A fénování vlasů je jedním ze základů jejich péče po umytí. 

"Zlatý fén" je zárukou švýcarské kvality: fén disponuje 3 metry dlouhým kabelem, který má patentovaný systém Rotocord, díky němuž se nikdy nezamotá. Díky špičkové technologii ionizace už nehrozí rozlítané, elektrizující, vlasy.

Kovové tělo je pozlaceno 24karátovým zlatem. Fén také disponuje speciálním povrchem, který se nezahřívá. Fén je navíc extrémně lehký do ruky, což ocení zejména profesionální kadeřníci, ale i ženy, které si vlasy fénují často. A samozřejmostí je i kvalitní švýcarský motor, který vydrží až 1200 hodin provozu!

Valera je pro mne kvalita. Je to vlastně takový "luxusní šperk" do koupelny," svěřila se Simona Krainová, která se stala tváří Valery.

„Své vlasy si hýčkám tím nejlepším. Nespokojím se s průměrem, chci pro své vlasy švýcarskou kvalitu. A hlavně je úžasné pro nás ženy také to, že se kabel nikdy nezamotá, no co víc si přát," říká tvář světové značky Valera Simona Krainová

Není to poprvé, co značka využívá ke své podpoře mediálně známou tvář. Švýcarského specialistu v oblasti vlasové péče v minulých dvou letech úspěšně zastupovala třeba Andrea Verešová. Spojení světové firmy a úspěšné modelky se osvědčila. 

„Tím, že jsme chtěli oslovit jak český, tak slovenský trh, byla volba tváře jednoznačná! Simonu Krainovou milují Češi i Slováci. Je uznávanou modelkou, moderátorkou a herečkou. A jestli je u nás někdo ve veřejném světě symbolem elegance a vytříbeného stylu, pak je to právě Simona Krainová," říká marketingový zástupce Valery pro ČR.

„Je mi velkou ctí, že jsem byla oslovena, abych se stala tváří této skvělé, prověřené značky s mnohaletou historií. A zlatý fén, to je budoucí fenomén. Vždyť je to i pro pány ideální typ na skvělý dárek pro jejich přítelkyně, manželky, nebo třeba maminky. Mám ráda originální, krásné a k tomu funkční věci. Tohle vše tento fén od Valery prostě jednoznačně splňuje," dodala Simona Krainová. 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech