Josefu Dvořákovi prý dluží bratr známé herečky slušný balík!

 Celebrity 
22. dubna 2017 03:00 / Lukáš Bauer
  9   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Josefu Dvořákovi a jeho kolegům prý Bránické divadlo dlužilo za tři měsíce práce! archiv
Pořádek dělá přátele, ale dluhy dělají nepřátele. To je staré pravidlo. Své o tom ví herec Josef Dvořák. Tomu prý vedení Bránického divadla nezaplatilo za tři měsíce za představení s Pydlou v zádech!

Celkem Dvořákovi má Václav Čížkovský, bratr známé herečky Evy Čížkovské, která se od něj ale před lety distancovala, přes 120 tisíc. Část tedy podle deníku AHA, zaplatil. Ale to až poté, co Dvořákova žena a manažerka, ale také principálka jejich divadelní společnosti pohrozila, že to předá nejen právníkům, ale i médiím.

„Nedostali jsme zaplaceno za tři měsíce a mé urgence nebral nikdo vážně. Došlo to tak daleko, že jsem musela zrušit už dubnové vyprodané představení a nyní i třetího května. Chci, aby diváci věděli, že my jsme je nezklamali,“ řekla deníku Jája Dvořáková.

Ta na účet od Čížkovského dostala 50 tisíc korun až poté, kdy pohrozila medializací. Čížkovský ale tvrdil, že některou z faktur nedostal, pak zase, že nemá problém zaplatit, pokud nepůjde o údajně navýšenou částku.  

Proč tedy před tím neplatil, a proč poslal část, až když hercova žena pohrozila? „Pořád nám dluží hromadu peněz. Jsem v těžké situaci, rozhodně nejsem zvyklá dlužit našim hercům,“ dodává rozzlobeně Jája o zbývajícím dluhu 77 tisíc korun. Divadelní společnost Josefa Dvořáka vznikla už v roce 1990. „Od té doby jsme měli jen jednou problém s neplacením, ale rychle se to vyřešilo,“ dodala Jája Dvořáková. 

Není vyloučeno, že tento spor může spolupráci mezi divadlem a společností Josefa Dvořáka ukončit. Pak může mít ale Bránické divadlo problém, protože kromě představení S pydlou v zádech zrovna neoplývá záplavou diváků. Některá představení jsou spíš poloprázdná, než z více jak poloviny plná... 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vinylové desky se vracejí do módy. Na trhu se setkáte se třemi základními typy gramofonů

Styl

Krinolína byla kdysi šílenou, ale nepostradatelnou součástí módy. Neuhodnete, kdo ji vyráběl

Bydlení

Praní černého prádla. Dodržujte několik pravidel a zkuste ocet

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu