Hyenismus s nemocným Jiřím Pomeje! Věřitelé se bojí, že jim umře, tak přitvrdili!

 Celebrity 
24. dubna 2017 04:50 / Lukáš Bauer
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jiří Pomeje se bude léčit z rakoviny a věřitelé doufají, že se uzdraví! Archiv Nova
Tomu se říká pořádný hyenismus. Jen chvíli poté, co herec a bývalý producent Jiří Pomeje oznámil, že trpí rakovinou hrtanu, slétli se na něj věřitelé jako supi a chtějí z něj vytřískat co nejvíce. Doslova se prý bojí toho, že by nemusel léčbu přežít, a oni tak přijdou o peníze!

Jiřího Pomeje nyní čeká ozařování. Až po něm se rozhodne, co bude dál, zda bude muset podstoupit nějakou další léčbu. Ozvali se tací, od kterých by to herec a dabér nečekal, ale jak v dobrém, tak špatném slova smyslu. 

„Když vyšlo, že mám rakovinu, většina exekutorů se zachovala nanejvýš citlivě a slušně. Za to jim jsem vděčný. Pochopili, že teď nemůžu pracovat, když jsem prakticky přišel, a doufám, že dočasně, o svůj pracovní nástroj, tedy o hlas. Pak tu ale jsou jedni vymahači, kteří se zachovali opravdu drsně,“ řekl, pro Super.cz nemocný Pomeje.

Zcela jistě každému, komu lékaři oznámí podobnou zprávu, není dvakrát veselo. A ještě, když přijdou ti, kteří chtějí peníze, tak to člověku neudělá dobře. 

„Asi mají strach, že umřu a že dluh nesplatím. Ale přitom by mi spíš měli držet palce, abych se v klidu a úspěšně vyléčil a mohl dál splácet. Mrtvý bych jim byl na nic, s manželkou máme samozřejmě předmanželskou smlouvu, takže z ní nic nevymůžou, kdyby to dopadlo špatně,“ podotkl Pomeje. 

Ten doufá, že věřitelům bude moct vše doplatit, tedy jinak řečeno - že se uzdraví. Nyní nemá jiné myšlenky, než právě na to, aby léčba byla úspěšná! 

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Ukázalo se, že Madonna ve své sbírce skrývá dávno ztracený obraz. Měl zmizet z Francie koncem 1. světové...

Styl

Začal čínský nový rok ve znamení králíka. Pro většinu znamení zvěrokruhu by to měl být skvělý rok....

Tech

Rusko vybavilo svoje ponorky Belgorod novými a nedostižnými jadernými torpédy Poseidon