Půvabná moderátorka Sandra Parmová ukázala těhotenské bříško

 Celebrity 
13. dubna 2017 14:36 / Ema Maxová
  0   0
📷
Dalších 11 fotografií v galerii
Sandra Parmová začíná šestý měsíc těhotenství  Facebook
Moderátorka odpoledních zpráv Sandra Parmová začíná šestý měsíc těhotenství a nebýt bříška, vůbec by si nikdo nevšiml, že čeká miminko. Sandra má to štěstí, že je stále štíhlounká.

Krásná moderátorka nemá ani v pokročilém stádiu těhotenství problémy s váhou. Zatím přibrala jen pět kilogramů a vypadá naprosto fantasticky! Moderátorka TV Prima prozradila, že čeká holčičku a dokonce má už vybrané i jméno. To si ale zatím nechávají s přítelem Pavlem pro sebe. 

Parmová, která se nedávno zasnoubila na romantické dovolené v Thajsku, se v úterý objevila na křestu nového dámského parfému. Sandra jen září a je vidět, že je velmi šťastná a zamilovaná. Na akci si oblékla upnuté černé šaty, ve kterých vynikla šíhlá postavička i těhotenské bříško.

Křest byl zároveň oslavou pro zpěvačku Martu Jandovou, která dnes slaví své 43. narozeniny. Obřím narozeninovým dortem ji překvapil kolega z show Tvoje tvář má známý hlas Adam Mišík, který také celou akci moderoval.

Sandra nebyla jedinou půvabnou tváří, která se na křtu objevila. Kráskami se to tam jen hemžilo! Popřát Martě Jandové dorazila řada dalších známých tváří.

Nechyběly Daniela Písařovicová, Petra Svoboda, Eliška Bučková, Kateřina Průšová, Renata Langmannová, Jitka Nováčková, Monika Leová, Eva Perkausová, Aneta Vignerová, Michaela Gemrotová, Andrea Bezděková, Karolína Mališová, Lucie Kovandová, Ivana Mentlová, Kateřina Kristelová nebo Eva Decastelo. 

 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Za jídlo se dá ušetřit hodně peněz. Stačí se držet několika dobrých rad

Styl

Bylinný extrakt z černého bezu a další domácí tipy, jak se zbavit horečky a nachlazení

Bydlení

Jak dát venkovním dveřím nový styl. Je to snadné a zvádnete to sami

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu