خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Špinarová vydělává po smrti miliony! A co vzkázal její syn fanouškům?

Věra Špinrová zemřela ve věku 65 let, její syn Adam i nyní promluvil!
 Celebrity 
13. dubna 2017 04:50 / Archiv
  11   0
Už to tak prostě je, že velcí lidé jsou nejvíce oceněni až po smrti. Podobně, jako začnou hodně vydělávat. To je i případ před třemi týdny zesnulé Věry Špinarové!

Úmrtím Věry Špinarové (65) nastal extrémní zájem o její CD, DVD a další produkty. Proto zpěvačka až nyní začala nejvíce vydělávat. Například z každého prodaného alba získají dědicové Věry Špinarové 40 procnet z prodejní ceny. Zbytek peněz zůstává organizaci OSA a část, jak uvedlo Aha, poputuje i na Charitu Ostrava, které se sama Špinarová věnovala.

Hlavními dědici jsou - Špinarové 84letá maminka a syn Adam Pavlík. Jakmile je notář vyzve, budou řešit, co dál. Ve hře je byt v Ostravě, rodinný dům u Fulneku, tantiémy i nějaké úspory.

Nyní ke všemu ještě syn Adam Pavlík zveřejnil text, týkající se pohřbu a situace s jeho maminkou. Proto také na sociální síť napsal: „Chtěl bych ještě jednou touto cestou poděkovat Vám všem, kteří jste se v sobotu 1.4. rozloučili ať už doma nebo v obřadní síni s mojí mámou a Vaší zpěvačkou Věrkou Špinarovou. Vaše podpora byla pro nás velmi posilující a zároveň velmi emotivní," napsal Pavlík.

Přidal i svou osobní zkušenost. „Moje dcera, řekla,že si vůbec neuvědomila, jak vzácný byla babička člověk. Byla pro ni milovaná babička a zpěvačka až potom. Každý z Vás už jistě přisel aspoň jednou o svého milovaného blízkého a každý z Vás určitě ví, jak bolestné je vědomí, že je to nezvratné a definitivní. Moje máma milovala život, svoji práci a člověčinu. Člověčinu bez přetvářky, nezištnou a lidskou. Byla velmi poctivý člověk, věřila lidem a díky tomu byla někdy až dětsky naivní. Když něco"dávala", tak od srdce. Nemůžu stále uvěřit, že zrovna to ji zradilo. Její vlastní srdce...," řekl smutně Pavlík.

Hudebník a syn zpěvačky se také ohradil proti pomluvám! „Někdy se na stránkách dočítám, že si užívám mediální masáž. Jen blázen nebo člověk bez emocí si může myslet, že podávat rozhovory a dělit se o svou bolest nad ztrátou mámy v době, kdy ještě sám tomu nemůžeš uvěřit, je „wellness pro duši". Máma je jenom jedna a je úplně jedno, jakou práci dělá," podotkl Adam Pavlík.

Nezapomněl taky všem poděkovat, kteří na něj mysleli, pomáhali s pohřbem a podobně. „Mnohokrát děkuji za celou mojí rodinu, za slova útěchy, podporu a za to , že jste byli u toho s námi, když jsme se naposledy loučili s mámou, babičkou, tchýni - kamarádkou, tetou...., prostě Špinarkou. Zvlášť bych chtěl poděkovat všem těm,kteři mi byli nápomocni a vyšli vstříc při přípravě a průběhu posledního rozloučení," doplnil Adam Pavlík. 

 

 

 

kra | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vypěstujte si vlastní sladidlo bez kalorií

Styl

Domácí úkoly aneb jak neotrávit sebe ani dítě

Bydlení

Kuchyňská linka na míru. Na co si dát největší pozor?

1. Eva Decastelo chtěla hubnout. Řízek se salátem si ale neodpustí

2. Hvězda sitcomu Přátelé strávila tři měsíce v nemocnici v ohrožení života

3. Michaela Jílková ukázala dospívající dceru. Podoba je neuvěřitelná

4. Světoznámá čínská herečka Fan Bingbing zmizela beze stopy

5. Andrea Pomeje je po uši zamilovaná. Ze svého svalovce nesundá ruce