خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Bílá se v dokumentu ukázala neskutečně lidsky! Čekala, že to někdo ocení!

Lucie Bílá s režisérkou Terezou Kopáčovou při natáčení dokumentu Nebe, peklo, Lucie!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Celebrity 
09. dubna 2017 04:51 / ČT
  25   1
Lucie Bílá je sice žena mnoha tváří, ale jít před kameru do dokumentu nenalíčená, nebo v situaci, kdy musela zrušit dvě vyprodané O2 arény, to chce kus odvahy. Tohle se nedá zahrát, to se musí cítit. Myslí si to i řada jejích přátel, fanoušků, ale i těch, kteří ji doposud třeba moc "nemuseli"!

Dokument Nebe, peklo, Lucie odvysílala Česká televize v sobotu večer, den po 51. narozeninách Zlaté slavice. Ukazuje část jejího soukromí, její profese. Jejích vzletů i pádů. Několikrát se "dožaduje" úcty. Kritizuje své kritiky, ale neuvědomuje si, že si tím i ubližuje. Přesto to dělá. Říká, co si myslí. 

Mnoho lidí mělo šanci vidět, jak Lucie Bílá žije, jak se chystá na svá vystoupení. Jak zvažovala, zda koupí kulturní dům v rodných Otvovicích a přiznává, že jí to může finančně zruinovat. Přesto pustila štáb televize až takhle blízko do svého nitra. 

„Lucii Bílou jsem vnímala dlouho jako skvělou zpěvačku, profesionálku, ale nikdy jsem nebyla přesvědčena o její opravdovosti. Myslela jsem si, že spoustu věcí jen hraje. Když jsem ale viděla dokument o ní, pochopila jsem, jak šíleně těžké to má. A to i jako žena, což my ženy dobře víme," napsala na sociální síť do jedné z diskuzí paní Blanka.

V diskuzích se objevují i kritiky typu: „Nojo, herečka. Zase udělala všechno proto, aby nás dojala a ukápla slzička. Proč se pořád sebelituje, tak ať jde umývat nádobí a přestane zpívat...," napsal další diskutující Marek.

Jenomže Bílá ukázala, že se umí ukázat nejenom v tom pozlátku, ale i v tom, co by nikdy neukázala. Bez makeupu, v emocích. V situacích, kdy každý člověk chce být spíš sám, a ne před miliony lidí díky kameře. Musela ukázat to, jak jí bylo, když rušila své vysvěné dvě O2 arény. Když jí nebylo dobře, anebo, když si o sobě přečetla i nepěkné věci...

„Tohle dokáže málokdo ukázat světu. Lucce za to patří obrovský obdiv. Ona takováhle opravdu je. Má možná tisíce chyb, ale kdo je nemá. A tu úctu si rozhodně zaslouží. Dře jako kůň a jsou tací, kteří ji namydlí schody kdykoli. A to je smutné," dodala jedna z fanynek paní Jarka. 

Teď je ale Bílá šťastná. Našla velkou lásku a pro tu žije, stejně jako pro svou práci a fanoušky. 

 

📷
2
fotografie
kra | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Připravte na chladné počasí i vašeho pejska, pořiďte mu obleček

Styl

Špatně spíte? Možná, že děláte jednu z těchto věcí

Bydlení

Jak doma skladovat víno? Pořiďte si vlastní vinotéku nebo sklípek

1. Když 3v1 tančí

2. Monika Bagárová neunesla vyhazov ze Stardance

3. Tereza Pergnerová si léto neužila

4. Takhle se proměnil Jan Cina v Salvatora Daliho

5. Misska z děcáku vyfoukla kolegyni kšeft