Šok! Krampol nepoznal, že jel v autě, které řídil ožrala?

 Celebrity 
04. října 2016 04:52 / redakce
  2   0
Jiří Krampol je pořád v šoku z toho, že jeho s kolegou vezl opilý člověk! Profimedia
To, že si dá někdo skleničku a pak sedne za volant, není bohužel výjimkou. Ale že má někdo přes 2,5 promile a není to na něm vidět, hraničí s alkoholikem. A nepoznal to zřejmě ani Jiří Krampol, ani jeho kolega, zpěvák Karel Bláha. S těmi se totiž syn moderátora Michala Herzána - Jakub, vyboural!
Na štěstí se nikomu nic vážného nestalo, ale policisté Jakubu Herzánovi, který měl být opilý a jet po dálnici chvílemi i 200 km v hodině, naměřili 2,6 promile alkoholu! To poté, co narazil do auta před ním. S řidičem rumunské národnosti se měl i poprat, což prý Krampol ani Bláha neviděli.

"To to ten Jirka nepoznal, že Herzánovo kluk je nalitej. To na něm musel vidět a hlavně v autě cítit. Divné, že si s ním sedli do auta," diví se Krampolův známý, který VIPstory.cz řekl i něco o Herzánově synovi.

"Byl to moc fajn, šikovnej kluk. Ale pak s ním začaly být problémy. No a to teď graduje. On snad dělal pro Radnici Prahy 1, ale nějak se neuchytil. A před tím taky někde dělal, snad v televizi. Teď asi vozí herce. Ale proč chlastá, když veze lidi? Je to vůl...," dodal známý Krampola i Bláhy.

Sám Herzán starší se nechal slyšet, že je v šoku z toho, co se stalo, a pokud jeho syn řídil opilý, zasluhuje si spravedlivý trest.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Za koženou sedačku si připlatíte, má ale své nesporné výhody

Styl

Pokud se potíte se i v zimě, pomůže úprava jídelníčku a vhodné bylinky

Bydlení

Sůl při úklidu zvládne nahradit nejrůznější saponáty

1. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

2. K hrobu Karla Gotta denně míří až stovky lidí

3. Halina Pawlowská a její nepředstavitelné a naprosto nečekané situace

4. Tajemství slavných českých žen prozrazeno. V koupelně mají elixír mládí!

5. Martin Dejdar přivedl v Tatrách ženskou na vrchol

Zavřít reklamu