Výdělek snů: Zemanovi zazpívá Vondráčková, Gott nebo Neckář!

 Celebrity 
19. ledna 2017 04:52 / Marek Pokorný
  3   0
Karel Gott i Helena Vondráčková budou hlavními hvězdami prezidentského plesu! Profimedia
Kdo nezpíval na Pražském hradě, jako by nebyl. A jestli je příznivcem Miloše Zemana nebo ne, hlavně, když je to tučně zaplaceno. To si zřejmě řekli třeba Karel Gott, Helena Vondráčková nebo Václav Neckář!

Zatímco v Americe si bude v pátek nový prezident Donald Trump užívat velkolepé inaugurace a párty, na Pražském hrade se pořádá velký ples. Jde o reprentativní ples a přijde zřemě i Karel Gott. Rozhodně ne ale zadarmo. Hovoří se o stovkách tisíc korun!

Vstupenky stojí 8000 tisíc korun, chybět nebude bohatá tombola. Však pro Zemana je to v tomto funkčním období poslední ples na Hradě

Zazpívá Helena Vondráčková, Václav Neckář, s nímž se zpěvačka moc nemusí, kvůli sporu s Martou Kubišovou, ale také Radka Fišarová. A o půlnoci se zjeví Bůh, tedy sám velký Karel Gott.

Jeho mluvčím Aneta Stolcová uvedla, že pokud to Gottův zdravotní stav dovolí, Mistr přijde. Podle informací VIPstory.cz si za to nechá tučně zaplatit.

Hlavní cenou tomboly je večeře s prezidentským párem a následuje roční bezplatné zapůjčení vozu z mladoboleslavské automobilky. Další šťastlivec si odnese vstupenky na koncert Karla Gotta, vyhrát lze i eurovíkend v některé z evropských metropolí, obraz Hradčany, sud piva i s prohlídkou pivovaru, jídelní a čajový servis a chybět nebude ani divočák z lánské obory.

"Výtěžek plesu po odečtení provozních nákladů bude rozdělený do fondů prezidentského páru. „V loňském roce byl ten výtěžek 2,2 milonu korun, doufáme, že ten letošní bude srovnatelný. V případě pana prezidenta budou peníze použité ve prospěch ohrožených dětí,“ uvedl mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.

 

Do Španělského sálu přijde 480 lidí a chybět nebuudou miistři, poslanci, diplomaté a možná i premiér Bohuslav Sobotka. Určitě ale dorazí exprezident Václav Klaus. Ples bude pak moderovat Libor Bouček. 

 

 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Diviznu velkokvětou si můžete vypěstovat na zahradě, není vůbec náročná a má spoustu léčivých...

Styl

Připravte si doma karamelizovanou cibuli podle šéfkuchaře. Skvěle se hodí ke grilování

Bydlení

Kontejnerové bydlení je v kurzu. Nepodceňte ale izolaci, ať vám dům po čase nezreziví

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu