Chudák Zagorová: Už ji zase ohrožuje nemoc krve!

Hana Zagorová musí opět docházet na transfúze krve!
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Celebrity 
17. ledna 2017 04:51 / archiv ČT
  4   0
Hana Zagorová je asi největší stálice na české scéně. Která zpěvačka může říct, že i v 70. letech opravdu vyprodá, nikoli napůl rozdá vstupenky do pražské Lucerny a kdejaký koncert? Přitom sláva, peníze, milující fanouškové nejsou vše. Zpěvačku opět začala na zdraví ohrožovat její nemoc krve!

Není pravdou, že by milovaná Zagorka trpěla leukémií, jak se často spekulovalo, ale jistá forma rozkladu krvinek ji desítky let trápí. Bylo období, kdy na tom byla špatně, pak lépe a pak dobře. Zdálo se, že vše je zažehnáno. Jenže teď je období, kdy musí opět docházet na transfúze!

"Ve třetím ročníku se stalo to, že jsem se začala cítit špatně a byla jsem hrozně unavená. Zjistili, že to je krevní záležitost, že se mi rozkládají červené krvinky. Odmítala jsem tomu uvěřit, že celý svůj další život budu odkázaná na transfuze," svěřila se zpěvačka v pořadu GEN právě během návštěvy v nemocnici.

"A jestli budu mít velké štěstí, tak ty intervaly mezi nimi budou tak velké, abych si stačila užít života," řekla s tím, že spoustu věcí jí pomáhal zvládat optimismus, který má už od narození. Díky pravidelné lékařské péči a pomoci léčitele na transfuze několik let nemusela.

Teď ale přiznala, že občas musí na výměnu krve docházet. Blíže to nespecifikovala, ale život bere takový, jaký je. Má spoustu energie a její zpívání je pro ní vším! Umřít se nechystá, a až to prý jednou přijde, už ví, co tam bude dělat! „A jestli existuje nebe, mám v plánu zpívat i tam," nechala se slyšet Hanička písnička! 

📷
1
fotografie
pmk | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak si vytvořit jezírko na zahradě jednoduše a nezruinovat přitom domácí rozpočet?

Styl

Toužíte po krásně opálené kůži? Jezte tyto potraviny

Bydlení

Jsou úplně všude, kam se podíváme. Jak udělat domov bezpečný pro alergika?

1. Václav Jiráček a Elizaveta Maximová přistiženi při něžnostech

2. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

3. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě

4. Moderátorku Sandru Parmovou okradli

5. Takhle to Nikol Moravcové slušelo po rozlučce se svobodou