Velmi smutné: Jana Hlaváčová už nemůže skoro nic...!

 Celebrity 
15. ledna 2017 04:52 / Marek Pokorný
  0
📷
2 fotografie v galerii
Jana Hlaváčová v době, kdy už se nemoc projevila, ale ještě uváděla Kouzelnou školku v České televizi! archiv ČT
Velmi smutné je stáří přední české herečky Jany Hlaváčové! Dnes 78letá dáma českého divadla, filmu i televize, která trpí Parkinsonovou chorobou a depresemi, je vesměs upoutána na lůžko. Stará se o ní s láskou její rodina, ovšem stav je stále horší!

Před pár lety diagnostikovali lékaři Janě Hlaváčové Parkinsonovu chorobu a zároveň těžké deprese. Sama herečka se rozhodla skončit se svou hereckou kariérou. Přišla o většinu vlasů a bez paruky neudělala ani krok. Přesto byla vždy stále za dámu. Dnes ze svého pražského domu nevychází. Pouze, pokud je to nezbytně nutné z důvodu lékařského vyšetření. Jinak lékař dochází za ní!

O Hlaváčovou se stará manžel, herec Luděk Munzar, který si nejméně dvakrát v životě prošel rakovinou, a také dcery. Hlaváčová si ale uvědomuje, jak na tom je, a to jí nejvíce trápí. A rozhodně její depresivní stavy nezmírňuje, spíše naopak. 

"Je to blbý, ale přál bych si, aby byli všichni u nás v rodině zdraví. A věřte mi, že to teď hodně potřebujeme..." řekl Luděk Munzar v rozhovoru pro Český rozhlas.

"Jana byla vždycky bezvadná ženská. Mrzí mě, že takhle dopadla. Přitom ona by teď na jevištích, ve filmu či seriálech měla kralovat. Ale osud tomu bohužel chtěl asi jinak," řekla VIPstory.cz jedna z kolegyň hereček. 

Momentálně lze Janu Hlaváčovou vidět každý víkend na Telce v reprízovaném seriálů z módního prostředí Dokonalý svět, kde se objevila i řada dalších osobností, včetně Jitky Čvančarové, Saši Rašilova, Vandy Hybnerové nebo stylisty Káji Pavlíčka.

 

 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít