Léčba Schumachera se komplikuje, přichází o miliony!

 Celebrity 
17. ledna 2017 03:29 / Marek Pokorný
  0   0
Michaela Schumachera opouštějí štědří sponzoři! archiv
Zdravotní stav Michaela Schumachera je velmi vážný a zatímco žena Corinna tvrdí, že je na tom relativně obstojně, všichni vědí, že jen leží a kouká do stropu. Jeho stav "bdělého koma" je neměnné, ale přijde na miliony korun ročně. Nyní je ale situace horší, protože slavný závodních přichází o miliony!

Už tři roky je sedminásobný mistr světa po úrazu na lyžích upoután jen na nemocničním lůžku, ale víc se neví. Péče v jeho obří vile u Ženevského jezera je náročná a nákladná, ale jeho sponzoři ho postupně opouští. Nevidí nejspíš naději na jakékoli zlepšení, a i když je jim ho lidsky líto, nemohou jinak.

Navíc spozor chce vždy na poskytnuté peníze nějakou reklamu. Tady žádnou nemají, protože Schumacherova žena o ničem veřejně nemluví, takže jakékoli obchodní značky, jména nemají šanci se někde objevit. 

Jedním z těch sponzorů, který oficiálně ukončil spolupráci, byl výrobce dveří a brán Hörmann. Dle jeho oficiálního vyjádření mělo jít o "vzájemnou dohodu o ukončení spolupráce".

Schumacher nyní údajně váží sotva 45 kilogramů, bez cizí pomoci se neobejde, stejně jako bez regabilitačních sester či drahých léků. Otázkou je, zda to všechno ještě k něčemu je, protože jeho stav vypadá spíš na to, že spěje pomalu ale jistě ke konci. Bohužel.

"Člověk v jeho stavu, který jen leží, funguje zcela jinak, včteně svalstva, oběhového systému, zažívacího traktu. Všechno je to vlastně špatně... není to život, ale přežívání či živoření," dodal jeden ze specialistů. 

 

 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vychytávky do domácnosti. Jak vyleštit nerezový dřez nebo nablýskat záchod

Styl

Má smysl pořídit si zelený ječmen, nebo je to jen velká bublina?

Bydlení

O životnosti kuchyně často rozhodují materiály, které zvolíte. Ani kvalitní nemusejí být drahé

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu