ŠOK! Nightwork se vrátí i s Dykem! To je fór?

 Celebrity 
19. ledna 2017 02:30 / Marek Pokorný
  4   0
Night work se znovu vrátí a to i s Vojtou Dykem! archiv
I skoro nemožné se někdy může stát skutečností. To je případ i populární skupiny Nightwork. Ta se má vrátit v plné parádě a dokonce i s bývalým frontmanem Vojtou Dykem. To není fór a souhlasí i česká Yoko Ono Táňa Vilhelmová.

Členové Nightwork nemohli v poslední době Dyka vystát. Hlavně kvůli Vilhelmové. Vystpovali sami a zkusili i některé varianty, ale neujalo se to. Te’d se zdá, že staré časy se vrací. 

Nightwork se prý podle Expres.cz chystá do roka vyrazit na pár festivalů a dokonce uspořádat koncert. „Kluci se už několikrát sešli a řekli si, že se jim vlastně po Nightworku stýská, a tak je napadlo, že by objeli pár míst a vystoupili,“ uvedl zdroj, podle něhož tato jednání probíhají už několik týdnů.

Sami členové kapely v roce 2013, kdy se rozhodli skončit, na svých stránkách naznačili, že nejde o úplný konec. „Neznamená to nutně, že už si nikdy nezahrajem. Neznamená to ani, že se nemáme rádi. Vydali jsme tři desky, vyprodali O2 arénu a co teď? Teď zasloužený odpočinek a až nastane moment „M“, tak vám třeba zase jednou zahrajeme a bude to ještě větší než posledně a nebo třeba úplně malinký a komorní,“ stojí v jejich posledním veřejném prohlášení.

Spory jsou zažehnány a i když kamarádi z kluků asi přímo s Dykem už nikdy nebudou, budou fungovat na profesionální bázi. Třeba, jako fungují dnes pánové Kotek s Mádlem. 

„Jo a bavíme se spolu všichni my z Nightworku kdyby něco," objevilo se dokonce začátkem ledna na jejich facebookové stránce, kterou spravuje František Soukup, tedy jeden z hlavních aktérů hádek s Vojtou Dykem.

Jedním z důvodů, proč si Soukup a Dyk několikrát vjeli do vlasů byla herečka a Dykova partnerka Táňa Vilhelmová, která měla podle Soukupa na frontmana kapely velký vliv.

Teď je všechno jinak a sama Vilhelmová je prý teď ta, která se na spíš recesistické vystoupení skupiny těší. Možná potřebuje, aby Vojta Dyk více vydělával, a to bez Nightwork nějak moc nejde….

 

 

 

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Posekané trávy se nezbavujte. Prospěch z ní může mít celá vaše zahrada

Styl

Víno a sýry k sobě rozhodně patří. Musíte ale vědět, jak vybrat tu správnou kombinaci

Bydlení

Zvyšte si opticky strop. Triky, které pomohou

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu