ŠOK! Nightwork se vrátí i s Dykem! To je fór?

 Celebrity 
19. ledna 2017 02:30 / Marek Pokorný
  0
📷
1 fotografie v galerii
Night work se znovu vrátí a to i s Vojtou Dykem! archiv
I skoro nemožné se někdy může stát skutečností. To je případ i populární skupiny Nightwork. Ta se má vrátit v plné parádě a dokonce i s bývalým frontmanem Vojtou Dykem. To není fór a souhlasí i česká Yoko Ono Táňa Vilhelmová.

Členové Nightwork nemohli v poslední době Dyka vystát. Hlavně kvůli Vilhelmové. Vystpovali sami a zkusili i některé varianty, ale neujalo se to. Te’d se zdá, že staré časy se vrací. 

Nightwork se prý podle Expres.cz chystá do roka vyrazit na pár festivalů a dokonce uspořádat koncert. „Kluci se už několikrát sešli a řekli si, že se jim vlastně po Nightworku stýská, a tak je napadlo, že by objeli pár míst a vystoupili,“ uvedl zdroj, podle něhož tato jednání probíhají už několik týdnů.

Sami členové kapely v roce 2013, kdy se rozhodli skončit, na svých stránkách naznačili, že nejde o úplný konec. „Neznamená to nutně, že už si nikdy nezahrajem. Neznamená to ani, že se nemáme rádi. Vydali jsme tři desky, vyprodali O2 arénu a co teď? Teď zasloužený odpočinek a až nastane moment „M“, tak vám třeba zase jednou zahrajeme a bude to ještě větší než posledně a nebo třeba úplně malinký a komorní,“ stojí v jejich posledním veřejném prohlášení.

Spory jsou zažehnány a i když kamarádi z kluků asi přímo s Dykem už nikdy nebudou, budou fungovat na profesionální bázi. Třeba, jako fungují dnes pánové Kotek s Mádlem. 

„Jo a bavíme se spolu všichni my z Nightworku kdyby něco," objevilo se dokonce začátkem ledna na jejich facebookové stránce, kterou spravuje František Soukup, tedy jeden z hlavních aktérů hádek s Vojtou Dykem.

Jedním z důvodů, proč si Soukup a Dyk několikrát vjeli do vlasů byla herečka a Dykova partnerka Táňa Vilhelmová, která měla podle Soukupa na frontmana kapely velký vliv.

Teď je všechno jinak a sama Vilhelmová je prý teď ta, která se na spíš recesistické vystoupení skupiny těší. Možná potřebuje, aby Vojta Dyk více vydělával, a to bez Nightwork nějak moc nejde….

 

 

 

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vignerová má nevěrného Kolečka zpátky doma. Herečku Nesvačilovou modelka ignoruje

Styl

ADHD je diagnostikováno častěji chlapcům. Dívky jej totiž umí lépe ukrýt

Tech

Čína uprostřed občanských nepokojů znovu chrastí zbraněmi. Má nové ponorkové střely, které doletí až...