Těšte se! Nejúspěšnější seriál desetiletí odstartuje na Nově už za pár týdnů!

 Celebrity 
02. ledna 2017 04:51 / Marek Pokorný
  0
📷
4 fotografie v galerii
Policie Modrava se vrací! Tentokrát v druhé sérii a už za pár týdnů! Nova
Těšte se! Televize Nova se taky těší! Na to, až nažene sledovanost na mega čísla! A to díky pokračování nejúspěšnějšího seriálu desetiletí Policie Modrava! Startovat by měl už za několik týdnů a tvůrci opět slibují napínavé příběhy a nádhernou šumavskou přírodu!

Režisér Jaroslav Soukup natáčel Policii Modravu II. vloni od června do října v jihočeské i západočeské části Šumavy. A zatímco uvedení prvních dílů trvalo několik let, nyní Nova spěchá, aby se seriál na obrazovkách objevil co nejdříve.

"Modrava 2 půjde od druhé půlky února a diváci se mají na co těšit. Už tady na Nově o tom všichni mluví a těší se na to. Bude to zase hodně dobré," svěřil se VIPstory.cz zdroj z televize.

Diváci se mohou opět těšit na své hrdiny v podání herců Soni Norisové, Filipa Tomsy, Jaroslava Satoranského, Michala Holána, Jany Bouškové, Jaroslavy Stránské, Ladislava Mrkvičku a další. "Chybět nebudou zapeklité a napínavé příběhy, včetně vražd. Však taky díky Modravě extrémně stoupl počet turistů na Šumavě. Mnozí tam i kupují nemovitosti," dodal zdroj z Novy.

A jak se VIPstory.cz podařilo exkluzivně zjistit, režisér Soukup už píše scénáře pro třetí sérii. Ta by se měla začít točit příští rok na jaře. Už teď je jasné, že i "dvojka" bude naprostý trhák...

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hvězda Modré laguny odhalila, že byla sexuálně napadena hollywoodským manažerem. Přes třicet let se o tom...

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Tech

Rusko vzkřísilo muzejní obrněné transportéry BTR-50P. Jejich bojeschopnost je ale pochybná