UMĚLCI Z PRAHY SE MAJÍ STYDĚT! Vzkazuje rodina i přátelé Františka Peterky!

 Celebrity 
09. prosince 2016 02:25 / Marek Pokorný
  0
📷
1 fotografie v galerii
Na Peterku se slavní umělci z Prahy prostě vykašlali a to jim přátelé nemohou zapomenout!  Profimedia
Mnozí slavní čeští umělci by se měli stydět! Tedy ti, kterým herec František Peterka nestál za to, aby se s ním naposled přijeli rozloučit. Hercův syn i jeho přátelé mají za to, že jen dokázali, jací jsou pokrytci!

Peterka zemřel ve věku 94 let na rakovinu před dvěma týdny. Před týdnem měl v Liberci pohřeb, ale ani Lucie Bílá, ani Iva Janžurová, Hana Maciuchová, Jaroslav Satoranský, Luděk Sobota či nikdo jiný mu kytičku dát nepřijel.

„Je to hrozná neúcta a neslušnost. Kdekomu chodí na funusy a Františkovi nikdo... Mohli se domluvit a alespoň někdo mohl přijet. Lucie Bílá byla na Slovensku, kde měla koncerty, je jasné, že přijet nemohla, ale co ostatní? Paní Janžurová ta Frantu nikdy moc nemusela. Luděk Sobota ze sebe dělá hlupáka v televizi, ale jinak mohl být za chystého a přijet. A z Krkonošských pohádek jsou už jen paní Maciuchová a pan Satoranský a ani oni nepřijeli. Je to smuté a trapné zároveň," řekla VIPstory.cz znovu jedna ze známých Františka Peterky.

Přitom herec, který poslední rok bojoval se zákeřnou nemocí o všech hezky mluvil. Vzpomínal na ně. "Dokonce říkal, že by se ještě jednou rád s Lucií Bílo potkal. Obdivoval jí, párkrát se setkali. Nesplnilo se mu to. Holt, sejde z očí, sejde z mysli...," postěžoval si Peterkův kamarád z Liberce.

Peterka bude pohřben na libereckém hřbitově, respektive jeho urna. Třeba se někteří chytí za nos a až budou mít náhodou cestu kolem, přijdou alespoň položit kytičku a zapálit svíčku. 

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech