Je tohle možné? Heidi přebrala Špinarce chlapa! Teď spolu pojedou tour!

 Celebrity 
07. prosince 2016 03:55 / Marek Pokorný
  33   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Věra Špinarová a Heidi Janků vyrazí na společné turné! Jaroslav Urban
Kdo by to řekl! Jedna po druhé zdědila manžela a ony dvě spolu dobře vycházejí. A ke všemu spolu pojedou šňůru! Je to vůbec možné. A v Čechách a mezi umělci? Evidentně je! Věra Špinarová a Heidi Janků příští rok na podzim obrazí republiku a slibují, že to bude nářez!

Už příští rok na podzim vyrazí tyhle dvě rodačky z Ostravy na VĚRA HEIDI TOUR 2017. “Jde o 8 exkluzivních koncertů napříč republikou a bude to nářez,” slibuje producent Adam Pavlík. Ten tak se svou kapelou doporovodí jak svou maminku Věru, tak se i potká se svou ”macechou” Heidi Janků (57).

Současný manžel Heidi byl totiž manželem Věry Špinarové. Je to docela unikát v českém šoubyznysu, že dvě ženské, které měly jednoho chlapa, nemají spolu problém a ještě spolu chtějí zpívat.

“Půjde o sály v kapacitách okolo 700 lidí, v Praze a Ostravě pak více než 1000 míst. Nicméně už nyní je o tour veliký zájem,” prozradil producent Adam Pavlík, který se na šňůru s mámou i “macechou” těší.

Některé písničky si Heidi s Věrou zazpívají společně, ale jinak půjde o sólová vystoupení. Každý bude mít svou kapelu - Věra Špinarovou kapelu Adama Pavlíka a Heidi Janků skupinu Supernova. “Jde opravdu o výjimečné spojení, takže ať fanouškové neváhají a včas si pořídí vstupenky, protože - jen co jsme zahájili prodej, už lupeny mizí...," varoval Adam Pavlík.

“Moc se na to těším. Myslím si, že my holky z Ostravy umíme ukázat, co je to muzika. A na spolupráci s Heidi se moc těším,” řekla sama Věra Špinarová. 

Těší se i její "sokyně" a zároveň "macecha" jejího syna - nestárnoucí a stále skvělá Heidi Janků! “Bude to pecka. Na všechny se moc těším a “možná se i načančám,” vtipkuje Heidi s odkazem na svůj slavný hit z televizní pohádky, který zpívá snad na všech svých koncertech a vystoupeních a vždy má zaručený úspěch.

I když obě skvělé, české zpěvačky jezdí desítky koncertů a vystoupení ročně, společné tour ještě nikdy neměly. A pro Heidi Janků je to v podstatně takový “comeback” v rámci koncertní šňůry. Špinarová jela tour ve dvou posledních letech s kolegyní Petrou Janů a skvěle se povedl. “Teď to zase chce něco trochu jiného  a myslím si, že to opět bude pro naše fanoušky velké zpestření,” podotýká Špinarová.

Tour odstartuje 11. října v Liberci a končí 3. listopadu ve Zlíně. Chybět nebude pochopitelně ani pražská Lucerna!

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vánoční stromeček lze vytvořit i z neobvyklých materiálů. Třeba z šišek, mechu či sukulentů

Styl

Prvorepublikové Vánoce: Jaké dárky se nejčastěji rozbalovaly pod stromečkem?

Bydlení

Potřebujete doma odstranit plovoucí podlahu nebo linoleum? Poradíme, jak na to

1. Iveta Vítová předvedla perfektně ploché bříško, Berenika Kohoutová zase pořádné těhotenské

2. Sejde z očí, sejde z mysli? Slavný český herec zůstal sám, upoutaný na lůžko. Už byste ho ani nepoznali

3. Herecký velikán Josef Větrovec: Nejsmutnější období prožil na sklonku života

4. Jak se o svou pleť starají známe české krásky? Některé jsme vyzpovídali

5. Oto Klempíř: 17. listopad je pro mě nejvýznamnějším dnem v roce

Zavřít reklamu