Vágner s Nývltovou oslavili Halloweena stylově! S urvanou rukou!

 Celebrity 
01. listopadu 2016 03:45 / redakce
  27   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Kamila Nývltová s Josefem Vágnerem velmi stylově na halloweenském vystoupení! Grevin
Pěvěčtí a herečtí kolegové Kamila Nývltová a Josef Vágner oslavili Halloweena stylově a hned dvakrát. V rámci představení v centru Prahy si dokonce užili i strašidelných rekvizit a hodně se u toho pobavili! Mladý zpěvák si ze svého momentálního handicapu dokonce udělal přednost!

Hrají spolu v muzikálech Dracula, Angelika či Kleopatra. Každý má pak i své další a sólové projekty. Přesto se sešli v pražském Grévinu v rámci Halloweenských večerů a pobavili vždy desítky lidí.

Josef Vágner podstoupil před třemi týdny operai ramene, respektive utržených vazů a tak má ruku v závěsu. "Ještě dva týdny budu mít, pak mě čeká rehabilitace. Ale funguju, tedy snažím se," svěřil se v rámci talk show sympatický zpěvák, který je synem českého hitmakera Karla Vágnera.

To jeho kolegyně Kamila Nývltová, která 11. listopadu pokřtí své nové CD a taky vlastní víno zkonstatovala, že na halloweenském představení jsou vlastně správně! "Tak téměř v každém muzikálu, v kterém spolu s Pepou hrajeme, umírá. A někde ho dokonce i zabiju. Takže jste si nemohli vybrat stylovější hosty," smála se Nývltová. Sama si užila velkého podkana a její kolega zpíval s urvanou rukou. 

Na štěstí ne svou, ale šlo o rekvizity. "Tohle mi dát někdo v živé podobě, proskočím stropem a už mě nikdy nikdo neuvidí," smála se a mazlila s umělým potkanem, zatímco Pepa Vágner si dělal legráci s umělou rukou, která byla velmi autentická. Každý zazpívali své věci a pak si střihli duet s příhodným názvem Je to nebezpečné.

Oba čekají Adventní i Vánoční koncerty, vystoupení na večírcích a různých akcích. A Pepa dokonce přiznal, že na Silvestra bude mít fofry. "Odehraji v Praze představení a pofrčím do Krkonoš, kde budu mít asi hned dvě silvestrovká vystoupení. Ale mě to nevadí, já tenhle svátek nějak dvakrát moc neprožívám," dodal.

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Dekorativní gardénie oslní krásnou vůní

Styl

Za samomluvou může stát závažná duševní porucha

Bydlení

Jak zútulnit i hodně malý balkon pro příjemné posezení

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu