Téhle české zpěvačce dávali kvůli rakovině pár měsíců života!

 Celebrity 
31. října 2016 04:52 / redakce
  1
📷
1 fotografie v galerii
Anna K. boj s rakovinou vyhrála, ale měla hodně namále! archiv
Zázraky se dějí a to i v případě, že někdo onemocní vážnou onkologickou chorobou. Nejenom Karel Gott, Karel Štědrý či Naďa Urbánková jsou toho důkazem. Ale i zpěvačka Anna K. Té dokonce dávali jen pár týdnů života!
Anna K. si před pár lety nahmatala bulku na prstu. A zřejmě už šlo o větší nález. Lékaři ji to hned asi neřekli, ale dávali jí v podstatě pár měsíců, pokud ne týdnů života. Dnes je ale tady, je zdravá a šťastná. Ovšem prošla si soukromým peklem!

„Bylo to velmi vážné. Ty chvíle, kdy jsem si tím procházela, nebyly vůbec veselé. Nedávali mi dvakrát velkou naději,“ svěřila Aha! Anna K.

S rakovinou zpěvačka bojovala tři roky. Prošla si chemoterapiemi, ozařováním a problémy s tím spojenými. Na štěstí při ní stáli všichni svatí a podařilo se jí zákeřnou nemoc překonat!

„Moje paní doktorka, když viděla, jak to celé se mnou dopadlo, tak řekla, že je to zázrak. Pro ty, co momentálně bojují s rakovinou, mám jeden vzkaz: zázraky se dějí a já jsem toho důkazem,“ dodala Anna K., která si teď o to víc užívá života a každičké chvíle, které může. Dobře ví, co to je boj o život...!
Témata: Anna K., rakovina
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Petra Černocká promluvila o plastikách a přiznala, čím by se živila, kdyby nemohla zpívat

Styl

Sedm let po světě. Tenhle mladík obešel svět pěšky, jen se svou fenkou

Tech

Není to tank, ale funguje jako tank. Američané mají nové lehké tankové vozidlo

Zavřít reklamu