Donutil dosal prestižní cenu a pořádně si rýpnul do Zemana

Miroslav Donutil dostal prestižní cenu!
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Celebrity 
28. října 2016 04:53 / Profimedia
  30   0
Další z oceněných umělců je herec Miroslav Donutil. Ne snad, že by si dnes šel na Hrad pro metál, ale získal prestižní cenu města. Stalo se to v Třebíči a přijel jí převzít, ačkoliv byl nachlazený. Nezapomněl si však dost ironicky rýpnout do prezidenta!
Donutil měl v rodné Třebíči kromě toho besedu a lidem vyprávěl třeba i o tom, jak jeho děda dláždil třebíčské náměstí nebo o svém rodě, o němž teprve nedávno zjistil, že byl vlastně šlechtickým.

Herec reagoval v narážce na aktuální dění kolem znamenávání na Pražském hradě a neopomněl uštěpačnou poznámku.„Děkuji městu Třebíč. Víte, jak to dneska s cenami je. Já do poslední chvíle nevěděl, jestli to platí. Raději jsem si to ověřil. Cenu přebírám velmi rád, neboť mám rád toto město," řekl Donutil a publikum ho hned odměnilo prvními salvami smíchu.

Vypráví se také, že herec chodil s exministrem vnitra Františkem Bublanem do školy. „Plete se to hodně lidem. Například za mnou přišel exministr Bublan a říkal: ‚My jsme spolu chodili v Třebíči do školy.‘ Já mu odpověděl: ‚To se asi, chlapče, pleteš, protože já jsem tam do školy nechodil," usmíval se Donutil.

Momentálně v televizi běží každou neděli druhá série seriálu Doktor Martin. A jak Donutil už před časem uvedl, další pokračování nebude, protože by to odmítl.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Líska je univerzální a přitom nenáročný strom

Styl

Chcete mít krásné a pevné nehty? Bez těchto potravin to opravdu nepůjde

Bydlení

Kompostování v paneláku? Žádný problém. Poradíme vám, jak na to

1. Aneta Krejčíková čelí těhotenským chutím

2. Madonnin syn Rocco oslavil osmnáctiny. Se svou matkou ale roky nežije

3. "Kurýr" Jason Statham se ožení na Silvestra

4. Leoš Noha promluvil o svém životním stylu

5. Andrea Bezděková válí tenis s tátou

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn