Donutil dosal prestižní cenu a pořádně si rýpnul do Zemana

 Celebrity 
28. října 2016 04:53 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Miroslav Donutil dostal prestižní cenu! Profimedia
Další z oceněných umělců je herec Miroslav Donutil. Ne snad, že by si dnes šel na Hrad pro metál, ale získal prestižní cenu města. Stalo se to v Třebíči a přijel jí převzít, ačkoliv byl nachlazený. Nezapomněl si však dost ironicky rýpnout do prezidenta!
Donutil měl v rodné Třebíči kromě toho besedu a lidem vyprávěl třeba i o tom, jak jeho děda dláždil třebíčské náměstí nebo o svém rodě, o němž teprve nedávno zjistil, že byl vlastně šlechtickým.

Herec reagoval v narážce na aktuální dění kolem znamenávání na Pražském hradě a neopomněl uštěpačnou poznámku.„Děkuji městu Třebíč. Víte, jak to dneska s cenami je. Já do poslední chvíle nevěděl, jestli to platí. Raději jsem si to ověřil. Cenu přebírám velmi rád, neboť mám rád toto město," řekl Donutil a publikum ho hned odměnilo prvními salvami smíchu.

Vypráví se také, že herec chodil s exministrem vnitra Františkem Bublanem do školy. „Plete se to hodně lidem. Například za mnou přišel exministr Bublan a říkal: ‚My jsme spolu chodili v Třebíči do školy.‘ Já mu odpověděl: ‚To se asi, chlapče, pleteš, protože já jsem tam do školy nechodil," usmíval se Donutil.

Momentálně v televizi běží každou neděli druhá série seriálu Doktor Martin. A jak Donutil už před časem uvedl, další pokračování nebude, protože by to odmítl.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech