Tohle ukázala Vondráčková a pak...? Víme, co udělala!

 Celebrity 
28. října 2016 02:35 / redakce
  1
Loading...
📷
3 fotografie v galerii
Lucie Vondráčková představila svůj nový klip s názvem Solnej sloup! Youtube
Lucie Vondráčková před týdnem dotočila klip Solnej sloup. V zimě, v lese, na zámku... Simsalabim a klip už je na světě! Co ale udělala hned poté?
Klip Solnej sloup, který vznikal v Praze, v lese i na zámku Líšno, kde dokonce před lety točila pohádku Malvína, je hotov. Ještě včera ho Lucie Vondráčková představovala na Óčku. Dnes brzo ráno nasedla do letadla a vydala se směr Kanada, kde na ní čekají manžel Tomáš Plekanec a starší syn Matyáš, zatímco menšího Adama měla s sebou v Čechách.

"Natáčení klipu bylo náročné, ale zvládli jsme to. Jsem moc ráda, že se to podařilo, a že klip je na světě," svěřila se Vondráčková, která ukázala i svůj nový kalendář na příští rok plný jejích fotografií.

Lucie se vydala zpět za moře, ale v Čechách stihla nafotit kolekci a kampaň pro Konto Bariéry, natočit druhý klip, pracovat na jednom projektu, který je zatím spíš tajný....

"Lucka skutečně každý den makala. Ona má neskutečně energie a přitom je pořád milá a dobře naladěná. Je radost s ní pracovat," svěřil se její PR manažer a fotograf Petr Mráček

Teď by měla Vondráčková do Česka dorazit na předávání Slavíků. Zda se jí to podaří, je ve hvězdách. I tak ale není vyloučeno, že by si mohla letos jít pro o stupeň vyššího, než stříbrného slavíka.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Michal David otevřeně o největších hitech, Gottovi i o tom, co mu pomohlo po ztrátě malé dcery

Styl

Jak odhalit první příznaky sezonní afektivní poruchy. Někdy tento zimní stav může být opravdu vážný

Tech

Takto bude vypadat nová vesmírná stanice na nízké oběžné dráze Země

Zavřít reklamu