Gottova nenávist k ex kamarádovi trvá! Hodně smutný pohled!

 Celebrity 
18. října 2016 04:53 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Karel Gott s mluvčí v první řadě a o dvě řady dál bývalý kamarád Milan Drobný s manželkou! Profimedia
Karel Gott si přišel pro prestižní ocenění sdružení ARTES a vstoupil do síně slávy. Stal se Mistrem zábavního umění. Jenže co je mu to platné, když v sále měl dávného kamaráda, s nímž se na sebe ani nepodívali!
Karel Gott a Milan Drobný bývali přáteli už od studentských let. Po nedávném incidentu s Mistrovou ženou je konec. Na udílení cen se k sobě vůbec neznali a to oba pány dělila jen jedna řada sedadel.

Všichni se tak přesvědčili, že nenávist Gotta ke zpěvákovi Milanovi Drobnému přetrvává a je bohužel už asi napořád. Gott usedl se svou mluvčí Anetou Stolzovou v první řadě, zatímco Milan Drobný s manželkou o několik řad dál. Vůbec se na sebe nepodívali.

„Vypadalo to, jak když se neznají a ani jejich pohledy se nestřetly. Milan dělal, jako že tam Karel není a naopak. Hodně smutné. Ale Gott měl dokonce říct, že se s Drobným rozhodně nechce potkat.

„Samozřejmě, že jsem Karla viděl. Já mu pořád přeju všechno dobré. Snad jednou pochopí, kdo měl pravdu a kdo to s ním myslí dobře,“ řekl zpěvák a kolega Gotta.

Mistr se s ním pře pár měsíci rozkmotřil poté, co Drobný slovně zaútočil na Ivanu Gottovou a osočil ji, že s Karlem manipuluje a nechce k němu pustit přátele. To Gott cítil jako útok na sebe i svou rodinu a vymazal Drobného z telefonního seznamu i života. Smutný pohled na konec jednoho hodně dlouhého přátelství.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Mladá manželka Beckhama pláče na Instagramu. Od té doby, co vyšlo najevo, že se nesnáší se svou tchýní...

Styl

Tuk na pažích má různé příčiny: Axilární prsní tkáň, hormonální změny a další důvody, proč se...

Dům a zahrada

Lesní jahody lze pěstovat i na balkoně. V kvalitní půdě s mírně kyselým pH vám porostou dokonce lépe...