ODHALENÍ: Nejslavnější česká zpěvačka musela na potrat!

 Celebrity 
14. října 2016 04:53 / redakce
  4   0
Haně Zagorové nebylo dopřáno mít vlastní děti. A pak ani adoptované... archiv H. Zagorové
Nejslavnější česká zpěvačka, která každý rok a někdy i dvakrát v klidu naplní pražskou Lucernu, musela na potrat. Jde o desítky let starou záležitost a důvody byly čistě zdravotní. Pokud by to neudělala, měla by dnes, pokud vůbec, těžce postižené dítě!
Hana Zagorová trpěla před mnoha a moha lety vzácnou poruchou krvetvorby. Nešlo o leukémii, jak se spekulovalo, ale o nemoc podobnou. Podstoupila léčbu, ale zachránily ji i bylinky od zkušeného léčitele. Mateřství však kvůli těžké nemoci musela oželet.

Milovaná Zagorka, kterou dodnes “žerou mladí, střední věk i staří, byla těhotná. Musela však podstoupil umělé přerušení těhotenství, což byl pro ni veliký šok.

„Je to pravda. To bylo v době, kdy jsem kvůli nemoci podstupovala léčebnou kůru, a mé tělo bylo plné kortikoidů. To by s mateřstvím vůbec nešlo dohromady. Narodilo by se postižené dítě,“ přiznala zpěvačka v rozhovoru pro týdeník Téma.

O té době nechce příliš mluvit, přesto zavzpomínala i na to, že dítě i pak mohla mít, i když ne svoje. Chtěla adoptovat holčičku. A už se to málem podařilo. Jenže… „Byla to holčička, která měla rodinu. Neměla jsem ji ani týden, když někdo donesl její babičce, že ji mám adoptovat a ona se ozvala,“ zavzpomínala Hana Zagorová.

Důvody, proč se tak stalo a dítě jí vzali, dodnes zcela jasně neví, jen tuší. „Myslím, že stačilo vědět, kam by dítě mělo přijít. Najednou byl konec. A já si uzavřela celou tuto kapitolu. Vím, že mi prostě není přáno…,“ dodala Zagorová, pro kterou se tak práce, zpívání a fanouškové staly smyslem života. A v posledních letech i její milovaný manžel, pěvec Štefan Margita.
Témata: Hana Zagorová
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Sužují vaš byt rychle se množící octomilky? Poradíme, co na ně platí

Styl

Uherák byl za socialismu většinou nedostupný, víte jaký salám si Čechoslováci zamilovali místo něj?

Bydlení

Vybíráte si lednici a nevyznáte se v jejich terminologii? Tady máte návod

1. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

2. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

3. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

4. Krásná Klára Medková se po dlouhé době objevila ve společnosti. A dokonce po boku slavného manžela

5. Výjimečně talentovaný krasobruslařský idol měl ve své posteli raději muže než ženy. Na svoji lásku...

Zavřít reklamu