ODHALENÍ: Nejslavnější česká zpěvačka musela na potrat!

 Celebrity 
14. října 2016 04:53 / redakce
  4   0
Haně Zagorové nebylo dopřáno mít vlastní děti. A pak ani adoptované... archiv H. Zagorové
Nejslavnější česká zpěvačka, která každý rok a někdy i dvakrát v klidu naplní pražskou Lucernu, musela na potrat. Jde o desítky let starou záležitost a důvody byly čistě zdravotní. Pokud by to neudělala, měla by dnes, pokud vůbec, těžce postižené dítě!
Hana Zagorová trpěla před mnoha a moha lety vzácnou poruchou krvetvorby. Nešlo o leukémii, jak se spekulovalo, ale o nemoc podobnou. Podstoupila léčbu, ale zachránily ji i bylinky od zkušeného léčitele. Mateřství však kvůli těžké nemoci musela oželet.

Milovaná Zagorka, kterou dodnes “žerou mladí, střední věk i staří, byla těhotná. Musela však podstoupil umělé přerušení těhotenství, což byl pro ni veliký šok.

„Je to pravda. To bylo v době, kdy jsem kvůli nemoci podstupovala léčebnou kůru, a mé tělo bylo plné kortikoidů. To by s mateřstvím vůbec nešlo dohromady. Narodilo by se postižené dítě,“ přiznala zpěvačka v rozhovoru pro týdeník Téma.

O té době nechce příliš mluvit, přesto zavzpomínala i na to, že dítě i pak mohla mít, i když ne svoje. Chtěla adoptovat holčičku. A už se to málem podařilo. Jenže… „Byla to holčička, která měla rodinu. Neměla jsem ji ani týden, když někdo donesl její babičce, že ji mám adoptovat a ona se ozvala,“ zavzpomínala Hana Zagorová.

Důvody, proč se tak stalo a dítě jí vzali, dodnes zcela jasně neví, jen tuší. „Myslím, že stačilo vědět, kam by dítě mělo přijít. Najednou byl konec. A já si uzavřela celou tuto kapitolu. Vím, že mi prostě není přáno…,“ dodala Zagorová, pro kterou se tak práce, zpívání a fanouškové staly smyslem života. A v posledních letech i její milovaný manžel, pěvec Štefan Margita.
Témata: Hana Zagorová
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Čeho se při zavařování vyvarovat, abyste si nezničili úrodu

Styl

Tomuto socialistickému pomníku se přezdívalo fronta na maso

Bydlení

Venkovní kuchyně. Trend, který vás nemusí stát mnoho peněz

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu