Po rakovině Libušky Šafránkové další zdravotní potíže!

 Celebrity 
27. září 2016 11:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Zatímco se Libuše Šafránková uzdravila, po doktorech běhá její manžel, herec Josef Abrhám! Profimedia
Zatímco se česká Popelka Libuška Šafránková dala poměrně rychle dohromady po rakovině plic, její manžel a životní opora Josef Abrhám na tom není dobře! Má velmi vážné zdravotní potíž, které mu prý znemožňují hrát!
Abrhám odmítl několik pracovních nabídek. Například i jednu z hlavních rolí v seriálu Já, Mattoni! "Natočil jeden díl a pak přestal komunikovat. Jen vzkázal, že to dělat nebude. Že ze zdravotních důvodů nemůže. Snažili se ho přesvědčit, dát mu úlevy, ale nic nepomohlo," uvedl pro VIPstory.cz zdroj z natáčení.

Nejenom, že Abrhám trpí poruchou termoregulace, což znamená, že je mu stále zima a i v teplém počasí chodí hodně oblečený. Teď ho ale trápí srdce. "Má ho prý dost nemocné. Snad by ho měl čekat nějaký zákrok. Nicméně herectví odmítá. Je to škoda, on je hodně dobrý a dobře se s ním spolupracuje," svěřil se jeho kolega.

Zatím poslední věcí, kterou točil, bylo na jaře pokračování pohádky Jiřího Stracha - Anděl Páně, kde si zahrál po boku Jiřího Bartošky, Jiřiny Bohdalové nebo Lucie Bílé. Od té doby nic!

Josef Abrhám se stáhl do ústraní, chodí po doktorech a na herectví nemá moc pomyšlení. Ke všemu je stále na blízku své ženě, která se na štěstí z rakoviny dostala. Teď ale, aby měla strach ještě o něj.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová prozradila: Dítě s Jaromírem bylo plánované. Doufám, že ještě před porodem bude svatba

Styl

Vegani jsou vystaveni riziku vzniku různých zdravotních problémů. Proto jsou důležité doplňky stravy a...

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na...