Šikanovaní manželé Krampolovi: Už se těší, až vypadnou!

 Celebrity 
27. září 2016 03:59 / redakce
  0   0
Jiří Krampol je z nutného stěhování zděšený. Musí ho ale absolvovat! Profimedia
Manželé Jiří a Hana Krampolovi se už těší, až vypadnou z luxusního bytu v pražské Pařížské ulici. Stěhovat se musí. Majitelka domu, kterou zastupuje právník, se rozhodla vypudit je z bytu. Nasadila jim obrovské nájemné a ještě je navíc šikanuje!
"Ona se asi pomátla. Ozvala se nám s tím, že navrhují, aby se nájemné zvýšilo na 35 tisíc korun. To je samozřejmě nesmysl. My, když jsme se tam kdysi nastěhovali, byl všude umakart. Věci zničené. Všechno jsme to za své peníze dali dohromady. Teď abysme se stěhovali," říká Jiří Krampol.

Ten i s manželkou čelí od majitelky domu a jejího syna doslova šikaně. "Když třeba žena šla v noci na záchod, tak jí paní majitelka psala, že to slyší, jak dupe a podobně. Dost nesnesitelné.Já jí přeju všechno dobré, ale už tam být nechceme. Řešíme teď jiný byt, podotýká Jiří Krampol.

Ten jen netušil, že na stará kolena bude muset hledat jiné bydlení. "Nesnáším jezdit po Praze autem, po centru. Takže zase někde poblíž. Ale hlavně za normální cenu," podotýká herec a moderátor, který se už těší, že v novém bytě budou mít snad od majitelky klid.

Ta před časem dokonce vyhrožovala Krampolovým vyhozením z bytu i proto, když v médiích vyšly fotky či záběry domu nebo bytu. "To chápu, že nechtěla třeba kvůli zlodějům, ale to přeci není řešení," dodal Krampol se svou ženou.

Ve stejném domě žije i zpěvák a herec Josef Laufer. Zda ten zůstane bydlet na stejné adrese, nebo se taky odstěhuje, není zatím jasné!
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Psi trávu milují. Někdy však její požírání značí vážný problém

Styl

Nespavost trápí čím dál víc lidí. Zkuste metodu amerických vojáků a usnete do dvou minut

Bydlení

Jak zatočit s rybinou. Použijte sodu, citron nebo čajovou sedlinu

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu