Kerestešová si změnila jméno! Musela!

 Celebrity 
23. srpna 2016 03:00 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Andrea Kerestešová, dnes už Růžičková a její manžel Mikoláš! Profimedia
Další utajená svatba se odehrála v českém šoubynysu. Herečka Andrea Kerestešová, která hraje i v Ordinaci v růžové zahradě, se vdala! Nikdo neměl ani tušení. Vzala si svého dlouholetého partnera Mikoláše Růžičku!

Kerestešová je teď paní Růžičkovou. Vzala si jméno po muzikantovi, kterému řekla ANO! Na vše se přišlo na jejím profilu na sociální síti, kde se objevilo, že se přejmenovala.

Andrea tak zpečetila svůj vztah, který je podle mnohých velmi hezký a oba si hodně rozumí. Kdykoli se jí ptal kdokoli na svatbu, odvětila jediné. „To je mé soukromí, a tak chci, aby to zůstalo.“ A taky to tak zůstalo. Potají, v tichosti se prostě vdala.

Před dvěma dny dala všanc zprávu o chystané svatbě i zpěvačka Monika Absolonová, která si vezme hokejistu Tomáše Hornu. Na vdavky se chystá i seniorka a herečka Hana Gregorová. Ta si bude brát kolouška Ondřeje Koptíka, který by mohl být jejím synem.

To se nám to v tom českém šoubyznysu pěkně páří, vdává a žení. Kerestešová, tedy Růžičková si nyní ještě počká, až z ní bude taky maminka.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít