Nova to totálně podělala! Kvůli něčí neschopnosti nebude mít čím nahnat sledovanost!

 Celebrity 
19. srpna 2016 04:00 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Nova si nechala ujít něco, co jí zajišťovalo skvělou sledovanost a úspěch! archiv
Jak si může někdo ve vedení Novy říkat odborník, když si nechá pláchnout doslova "zlato" sledovanosti? Ptají se jak řadoví zaměstnanci, tak i diváci a někteří filmaři! Kvůli něčí neschopnosti, ješitnosti či bůhví čemu, se jí už nikdy nemusí podařit nahnat sledovanost, jako se jí to dařilo filmy Zdeňka Trošky! Ale ten řekl dost!

Protože se Troška s Novou nepohodl, a přešel na konkurenční Primu, přišla naše kdysi dávno nejsledovanější a hvězdná televize o to nejvíc, o co mohla.

"Kdykoli Nova vysílala Troškovy Slunce, sena, Kameňáky, pohádky nebo Babovřesky, měla jistou mega sledovanost. Když šla s režisérem do projektu, měla naprosto jistý úspěch. Muselo někomu prasknout v hlavě, že si Trošku nechali utéct, nechtěli mu zaplatit Babovřesky 3, a přitom cpou peníze do nesmyslů," řekl VIPstory.cz zdroj z Novy.

Sám režisér nechtěl už situaci moc komentovat, nicméně přiznal, že ho jednání na Barrandovském kopci opravdu hodně šokovalo. "Dělal jsem s Novou skoro 20 let a tohle je asi vděk? Já jsem splachovací a neurážím se, ale tohle mě vážně urazilo. Aby mi někdo řekl, že mi za film zaplatí v roce 2021, když na tom filmu vydělá díky reklamám a podobně balík, to je opravdu moc. Řekl jsem jim proto sbohem a šáteček a šel jsem o dům dál, kde si toho váží," podotkl režisér.

Ten tak zvedl sledovanost Primě. V momentě, kdy nyní běží jeho legendární trilogie Slunce, seno, má televize zhruba o milion vyšší zájem diváků. A to už je co říct...

Nova přitom prý teď velmi lituje, že toto dopustila. Tvrdí, že jí to mrzí a s Troškou chce spolupracovat dál. Jak konkrétně, a co pro to hodlá dělat, ale nikdo z nich neuvedl.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Díky mimořádně vysokému množství hořčíku dokáží koupele v epsomské soli ulevit od depresí, bolesti a...

Tech

Škoda Scala: Praktická stylovka