Dávný kolega Morávkové Baselides prý krade a obtěžuje muže!

 Celebrity 
24. července 2016 04:53 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Libor Baselides má problémy se zákonem a také s muži!  Facebook
Býval hvězdou televize Nova, zahrál si v několika filmech, v divadle. Pak se taky pokoušel zpívat, psát, malovat. Teď měl vlastní pořad na jedné regionální televizi. Jenomže teď má novou roli - zloděj, osahávač a lhář. Nejde ale o žádné nové drama, ale o realitu! Libor Baselides má veliké problémy!

Noc ze čtvrteka na pátek strávil v policejní cele. Chvíli před tím prý obtěžoval mladé muže v jednom z pražských barů a pak jednoho okradl. V jeho tašce, se alespoň podle deníku Blesk, měly nacházet i další, prý nakradené věci!

Jeden z hostí baru zjistil, že mu zmizela luxusní taška s osobními věcmi. Začal zjišťovat, kam se poděla, kdo ho okradl. „Pan Baselides právě odcházel, tak za ním vyběhl ven a slušně ho poprosil, jestli by mu mohl ukázat svou velkou brašnu. On samozřejmě nechtěl, dohadovali se asi dvacet minut. Mému kamarádovi pak došla trpělivost, vzal mu brašnu a vytáhl z ní svou tašku! On mu ji prachsprostě ukradl!“ řekl deníku svědek.

„Zavolali jsme policii, sepsali to a odvezli ho na služebnu, kde byl prý Baselides v cele předběžného zadržení. Má údajně velký problém, protože měl u sebe další věci, které už byly nahlášeny v databázi jako kradené,“ dodal muž.

Libor Baselides, kterému hrozí i vězení, ale popřel, že by vůbec někde byl, natož, že by někoho okradl. To, že by šlo o někoho jiného, nebo o jiného Baselidese, je zcela vyloučeno.

Už v minulosti měl velké problémy, měl údajně podvést některé lidi v rámci akce v Karlových Varech a své zkušenosti s ním měla i herečka Helena Růžičková. Ta tvrdila, že jí Baselides okradl a distancovala se od něj.

Baselides má prý dodnes veliké dluhy. Zřejmě i velké zdravotní problémy. Velmi hubne, ztrácí se před očima a na sociální síti dokonce fanouškům poděkoval za přání k narozeninám a svěřil se, že byl v nemocnici. Od doby incidentu, tedy od čtvrtečního dne se ale příznivcům neozval. Na telefony, smsky ani zprávy na facebooku nereaguje!
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Mirkem Dopitou. Následně také přiznala, že se Soukupem nebyla šťastná

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

První zdravotnický pracovník s umělou inteligencí už ordinuje. Pomůže s duševním i fyzickým zdravím